erran.eus

Ohorezko mailan ari denetik garaipenik garbiena lortu du Beti Gazteko futbol talde nagusiak

  Kirola  Mendialdea

Doneztebek eta Aurrerak ere garaipenak lortu dituzte, baina Baztanek eta Gure Txokoak galdu egin dute

Gipuzkoako Ohorezko Mailan ari denetik (eta lehengo Preferente mailan) garaipenik garbiena lortu du asteburu honetan Beti Gazteko futbol talde nagusiak, 8-0. Gainera, jautsiera postuetatik ateratzeko balio dio garaipen horrek. Bertze futbol talde nagusiei dagokienez, Doneztebek eta Aurrerak ere irabazi egin dute eta Baztanek eta Gure Txokoak galdu. Eskubaloian, Errekak garbi irabazi du eta areto-futbolean, Aurrerak irabazi eta Gure Txokoak galdu. Errugbian, garaipena lortu zuen Lekarozen BRT Menditarrak talde nagusiak.

Ohorezko mailan ari denetik garaipenik garbiena lortu du Beti Gazteko futbol talde nagusiak
Ohorezko mailan ari denetik garaipenik handiena lortu du Beti Gazteko talde nagusiak. | Ikusi handiago | Argazki originala

 

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

UCD Burlades 3 – Baztan 0

 

Gipuzkoako Ohorezko Mailan

Beti Gazte 8 (Beñat Condek 3, Oier Iantzi, Urki Txoperena, Ander Ordoki, Unai Sagarzazu eta Jon Ubiria) – Touring 0

 

Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako igoera fasean

Lazkao 3 - Gure Txokoa 0

 

Nafarroako Preferente mailan

Doneztebe  2 (Mikel Retegi eta Borja Arregi) - CD Infanzones 0

 

Nafarroako Erregionaleko lehen mailan

Aurrera KE 4 (Ander Eskudero, Iñigo Zabaleta, Joanes Oskoz eta Markel arriola) – SD Alsasua 1

 

Nafarroako jubenilen liga nazionalean

Baztan 2 (Oscar Elorza eta Elur Meoki) – AD San Juan 1

 

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

Sporting de Herrera 4 - Beti Gazte 2 (Jon Zabalaren golak)

 

Gipuzkoako jubenilen lehen mailako kopan

Gure Txokoa 6 (Mikel Irazokik 2, Iker Garcia, Xumar Biurrarena, Beñat Arraztoa eta Ethan Garcia) – Oiartzun 0

 

Nafarroako jubenilen lehen mailan

Doneztebe 1 (Aitor Larunbe) – CD Amigó 3

 

Nafarroako jubenilen bigarren mailan

JD San Jorge 5 - Aurrera KE 1 (Aitor Otermin)

 

Gipuzkoako kadeteen lehen mailako kopan

Gure Txokoa 3 (Alexander Altzuguren eta Asier Telletxea) – Orereta Kafea 5

Beti Gazte 7 – Behobia 1

 

Nafarroako kadeteen bigarren mailan

CD Ademar 0 – Baztan 4 (Beñat Errok 2, Mikel Ariztia eta Unai Etxeberria)

CD Paz de Ziganda 4 – Doneztebe 3 (Enaitz Iriartek 2 eta Unai San Miguel)

 

Gipuzkoako infantilen lehen mailan

Gure Txokoa atsedena.

Beti Gazte 2 (Eloi Santxez eta Miguel Ubiria) – Real Union 0

 

Nafarroako infantilen lehen mailan

Baztan 10 (Imanol Zocok 3, Julen Urreagak 2, Angel Telletxeak 2, Oihan Aleman eta Jon Sagaseta) – UCD Burlades B 1

Doneztebe A 0 – UD Mutilvera 1

CD Oberena B 2 - Doneztebe B 3 (Xuban Erbiti, Enaitz Portu eta Oier Apezetxea)

 

Nafarroako infantilen bigarren mailan

Baztan 7 (Ion Verdek 3, Mikel Lizardi, Xuban Telletxea, Xunban Bengoetxea eta Jon Garbalena) – CD Itaroa Huarte neskak 1

 

Gipuzkoako emakumezkoen lurralde mailako igoera fasean

Lagun Onak 1 - Beti Gazte 2 (Idoia Garde eta Rakel Lasaga)

 

Nafarroako emakumeak erregionaleko kopa

Baztan 0 – Lagunak 2 (baztandarrak kanporatuak emaitza honekin).

 

Nafarroako emakumeak futbol-8

Beti Gazte 3 (Ane Ordoki, Iraia Etxarte eta Izaro Iparragirre) – Ardoia A 1

 

ARETO-FUTBOLA

Gipuzkoako bigarren mailan

Miren Taberna 2 – Aurrera 11

Laskorain 4 - Gure Txokoa 1

 

 

ESKUBALOIA

Senior gizonak

Erreka 24 – Ardoi 14

 

Emakumezko seniorrak liga

Beti Onak 25 - Baztango BKT 23

 

Kadete mutilak

Txantrea 28 – Erreka 28

 

Kadete neskak

Baztango BKT 22 – Lagunak 29

La Merced 24 – Erreka 22

 

Infantil neskak

Baztango BKT A 29 – GDM La Merced 20

Erreka 22 – Anaitasuna B 19

Baztango BKT B 22 – BM Aldezar B 5

 

Alebin mixtoa

Erreka 4 – Huarte 12

Baztango BKT A - Txantrea

BM Tafalla - Baztango BKT B

 

Aurrealebinak neskak

Baztango BKT A atsedena.

Baztango BKT B – BM Lizarreria

 

SASKIBALOIA

Junior neskak

Gazte Berriak 58 - Toki Ona Bortziriak 31

 

Kadete neskak

Toki Ona Bortziriak 67 – Gazte Berriak 20

 

Infantil neskak

Toki Ona Bortziriak 27 – Teresianas 56

 

Aurreinfantil neskak

Toki Ona Bortziriak 2005, 22 – CB Burlada B 27

 

Minibasket mutikoak

Toki Ona Bortziriak 56 – Miravalles El Redin 41

 

Preminibasket neskak

Toki Ona Bortziriak 60 – Gazte Berriak 9

 

ERRUGBIA

Seniorrak

BRT Menditarrak 20 – Ordizia B 7

 

Sub-16

BRT Txingudi 10 – Iruña 15

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu


Twitter ikonoa Facebook ikonoa