FUTBOLA
Gipuzkoako ohorezko mailan
Ordizia 1 - Beti Gazte 1 (Unai Arburua)
Gizonezkoen Nafarroako Maila Autonomikoan
CD San Miguel 1 - CD Baztan 1 (Julen Agirre)
Gizonezkoen Nafarroako Gorengoen mailan
CDF Itaroa Huarte B 3 - Aurrera KE 0
CF Beti Casedano 1 - Doneztebe FT 0
Gizonezkoen Nafarroako Erregionaleko lehen mailan
UD Mutilvera C 4 - CD Baztan B 1
Gipuzkoako erregionaleko lehen mailan
Oiartzun 1 - Gure Txokoa 1 (Manex Zapiain)
Emakumezkoen Gipuzkoako Ohorezko mailan
Beti Gazte 1 (Izaro Aldabe) – Goierri Gorri 1
Gipuzkoako mutil jubenilen ohorezko mailan
Touring 1 - Gure Txokoa 3 (Aitor Etxeberria, Eneko Loiarte eta Peio Martikorena)
Lengokoak 3 - Beti Gazte 1 (Iker Irigoien)
Nafarroako mutil jubenilen lehen mailan
UD Mutilvera B 3 - CD Baztan 3 (Imanol Goienetxek 2 eta Antton Telletxea)
Nafarroako mutil jubenilen bigarren mailan
JD San Jorge 2 - Doneztebe FT 5 (Koteto Ezkurrak 2, Iraitz Zelaieta, Urki Ariztegi eta Mikel Orbegozo)
CD Baztan B 1 (Emilio Alejandro Oiaregi) – UCD Burlades B 2
Aurrera KE 4 (Eder Sagastibeltzak 3 eta Oihan Maritorena) – CD Beti Onak 1
Nafarroako neska jubenil-kadeteak
CD Izarra 6 - Aurrera KE 0
Gipuzkoako mutiko kadeteen gorengoen mailan
Gure Txokoa 1 (Moussab Sehli) – San Marcial 1
Vasconia C 6 - Beti Gazte 1 (Aimar Otxandorena)
Gipuzkoako mutiko kadeteen lehen mailan
Gure Txokoa 4 (Oier Martin, Ekhiotz Irazoki, Gorka Alzuguren eta beraien atean) – Orereta 2
Beti Gazte 0 – Mariño B 3
Nafarroako mutiko kadeteen bigarren mailan
Aurrera KE 1 (Mikel Portu - Doneztebe FT 3 (Jon Ander Etxebestek 2 eta Alain Bazterrika)
CD Baztan 4 (Oier Garaikoetxea, Ekaitz Franzesena, Ander Garate eta Julen Elizaintzin) – CD Inter de Pamplona 1
Gipuzkoako neska kadeteen lehen mailan
Gure Txokoa 4 (Haizea Otaegik 4) – Touring 0
Neska kadete infantilak
Kirol Sport 0 - Beti Gazte 1
Mulier FCN 12 - Aurrera KE 0
CD Baztan 1 – UD Mutilvera B 2
Nafarroako mutiko infantilen lehen mailan
Doneztebe FT 2 (Lukas Ezkurrak 2) - CD Baztan 3 (Izai Urrutia, Marko Jubera eta Josu Larraioz)
CD Asdefor A 0 - Aurrera KE 6 (Aiur Ugartemendiak 2, Hodei Sagastibeltza, Manex Lekuona eta Manex Lasarte)
Nafarroako mutiko infantilen bigarren mailan
Doneztebe FT 3 (Oinatz Elizalde, Jokin Mariezkurrena eta Ibai Urriza) – JD San Jorge B 1
CD Baztan atsedena.
Gipuzkoako mutiko infantilen lehen mailan
Gure Txokoa 1 (Pedro Zanetti) – Mariño 1
Gipuzkoako mutiko infantil txiki
Beti Gazte 7 (Ander Etxegaraik 4 eta Beñat Irazokik 3) – Amara Berri 4
Futbol 8 neska infantil-alebinak
Mulier FCN A 0 - Baztan A 5
CD Oberena A 2 - Gure Txokoa A 3 (Amaia Urrozek 2 eta Alazne Errandonea)
Gure Txokoa B 0 - UD Mutilvera A 9
ARETO FUTBOLA
Alebinak
Valsay Tafa FS 3 - Aurrera A 5 (Juba Vicentek 2, Amets de Castro, Xabier Loitegi eta Oscar Zubitur)
Aurrera B 13 (Enai Ariztimuño 2, Jose Luis Barberiak 4, Oier Huizik 2, Aitor Geronimo Cumbak 3, Airywar Porate eta Nuria Irujo)– CD El Redin D 3
ESKUBALOIA
Gizonezko seniorrak ligan
Lizarreria Tecnobel 19 – Erreka 29
Emakumezko seniorrak ligan
Helvetia Anaitasuna 27 - Baztango BKT 22
Transportes Royo Calasancio 33 – Erreka 28
Neska jubenilak ligan
Lagunak 22 - Baztango BKT 19
Mutiko kadeteak ligan
Erreka KE atsedena.
Neska kadeteak ligan
Baztango BKT 33 – BM Loyola A 30
Erreka KE 13 – BM Lizarreria B 28
Mutiko infantilak ligan
BM Noain 54 - Erreka KE 37
Neska infantilak ligan
Erreka KE 17 – BM Loyola B 32
BM Ardoi 24 - Baztango BKT A 31
Baztango BKT B 10 – Ultzamaldea 23
Alebin mistoa ligan
Loyola C – Erreka
Baztango BKT A – Uharte A
Beti-Onak Atarrabia B - Aurrera KE
ERRUGBIA
Euskal liga sub 16
Txinbaz 34 – Uni Bilbao Rugby 7