FUTBOLA
Gipuzkoako ohorezko mailan
Ordizia - Beti Gazte, larunbatean 16:00etan Ordiziko Altamiran.
Gizonezkoen Nafarroako Maila Autonomikoan
CD San Miguel - CD Baztan, igandean 15:30ean Larragan.
Gizonezkoen Nafarroako Gorengoen mailan
CDF Itaroa Huarte B - Aurrera KE, igandean 11:00etan Uharteko Aretan.
CF Beti Casedano - Doneztebe FT, larunbatean 15:30ean Kasedan.
Gizonezkoen Nafarroako Erregionaleko lehen mailan
UD Mutilvera C - CD Baztan B, igandean 18:30ean Arangurenen.
Gizonezkoen Gipuzkoako erregionaleko lehen mailan
Oiartzun - Gure Txokoa, igandean 15:30ean Oiartzungo Karla Lekuonan.
Emakumezkoen Gipuzkoako Ohorezko mailan
Beti Gazte – Goierri Gorri, larunbatean 17:30ean Lesakako Mastegin.
Gipuzkoako mutil jubenilen ohorezko mailan
Touring - Gure Txokoa, igandean 11:30ean Errenteriako Fanderian.
Lengokoak - Beti Gazte, larunbatean 15:45ean Donostiako Cesar Benito zelaian.
Nafarroako mutil jubenilen lehen mailan
UD Mutilvera B - CD Baztan, igandean 16:00etan Arangurenen.
Nafarroako mutil jubenilen bigarren mailan
JD San Jorge - Doneztebe FT, igandean 19:15ean Iruñeko San Jorgen.
CD Baztan B – UCD Burlades B, larunbatean 15:30ean Elizondoko Giltxaurdin.
Aurrera KE – CD Beti Onak, larunbatean 16:00etan Leitzako Arkiskilen.
Nafarroako neska jubenil-kadeteak
CD Izarra - Aurrera KE, igandean 12:00etan Lizarrako Merkatondoan.
Gipuzkoako mutiko kadeteen gorengoen mailan
Gure Txokoa – San Marcial, igandean 16:00etan Berako Matzadan.
Vasconia C - Beti Gazte, igandean 18:00etan Donostiako Puion.
Gipuzkoako mutiko kadeteen lehen mailan
Gure Txokoa – Orereta, larunbatean 12:00etan Berako Matzadan.
Beti Gazte – Mariño B, igandean 16:30ean Lesakako Mastegin.
Nafarroako mutiko kadeteen bigarren mailan
Aurrera KE - Doneztebe FT, igandean 11:00etan Leitzako Arkiskilen.
CD Baztan – CD Inter de Pamplona, larunbatean 18:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
Gipuzkoako neska kadeteen lehen mailan
Gure Txokoa – Touring, larunbatean 15:30ean Berako Matzadan.
Neska kadete infantilak
Kirol Sport - Beti Gazte, larunbatean 17:00etan Orkoienen.
Mulier FCN - Aurrera KE, larunbatean 10:45ean Sarrigurenen.
CD Baztan – UD Mutilvera B, igandean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
Nafarroako mutiko infantilen lehen maila
Doneztebe FT - CD Baztan, larunbatean 17:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
CD Asdefor A - Aurrera KE, larunbatean 18:00etan Iruñeko Amigó ikastetxean.
Nafarroako mutiko infantilen bigarren mailan
Doneztebe FT – JD San Jorge B, larunbatean 15:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
CD Baztan atsedena.
Gipuzkoako mutiko infantilen lehen maila
Gure Txokoa – Mariño, larunbatean 17:45ean Berako Matzadan.
Gipuzkoako mutiko infantil txiki
Beti Gazte – Amara Berri, igandean 11:00etan Lesakako Mastegin.
FUTBOL-8
Futbol 8 alebinak
CD Baztan A – Berriozar CF B, larunbatean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
Doneztebe A - Baztan B, larunbatean 11:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
Gure Txokoa A - Beti Gazte A, igandean 11:00etan Berako Matzadan.
Beti Gazte B - Gure Txokoa B, larunbatean 11:30ean Lesakako Mastegin.
CF The British School B - Doneztebe B, larunbatean 11:30ean Gorraizko British School ikastetxean.
Futbol 8 benjaminak
Doneztebe B - Gure Txokoa A, larunbatean 11:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
Gure Txokoa C - Baztan B, larunbatean 10:00etan Berako Matzadan.
Baztan A - Beti Gazte A, igandean 10:15ean Elizondoko Giltxaurdin.
Beti Gazte B - Doneztebe A, larunbatean 10:00etan Lesakako Mastegin.
Gure Txokoa B - Baztan C, larunbatean 10:00etan Berako Matzadan.
Futbol 8 neska infantil-alebinak
Mulier FCN A - Baztan A, igandean 11:30ean Sarrigurenen.
CD Oberena A - Gure Txokoa A, larunbatean 11:00etan Iruñeko Oberenan.
Gure Txokoa B - UD Mutilvera A, igandean 12:00etan Berako Matzadan.
Futbol 8 neska benjamin-alebinak
Beti Gazte A - Baztan C, larunbatean 11:30ean Lesakako Mastegin.
Mulier D - Beti Gazte B, igandean 11:30ean Sarrigurenen.
Baztan B – SD Lagunak B, larunbatean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
ARETO FUTBOLA
Alebinak
Valsay Tafa FS - Aurrera A, larunbatean 10:00etan Tafallako Miguel Indurain belodromoan.
Aurrera B – CD El Redin D, larunbatean 11:00etan Leitzako kiroldegian.
Benjaminak
CD Oberena C - Aurrera A, igandean 12:00etan Iruñeko Oberenan.
Aurrera B – CD Lerines, larunbatean 12:30ean Leitzako kiroldegian.
ESKUBALOIA
Gizonezko seniorrak ligan
Lizarreria Tecnobel – Erreka, larunbatean 19:00etan Lizarran.
Emakumezko seniorrak ligan
Helvetia Anaitasuna - Baztango BKT, larunbatean 19:00etan Iruñeko Anaitasunan.
Transportes Royo Calasancio – Erreka, igandean 11:00etan Logroñon.
Neska jubenilak ligan
Lagunak - Baztango BKT, larunbatean 19:00etan Barañainen.
Mutiko kadeteak ligan
Erreka KE atsedena.
Neska kadeteak ligan
Baztango BKT – BM Loyola A, larunbatean 09:30ean Elizondoko kiroldegian.
Erreka KE – BM Lizarreria B, larunbatean 11:30ean Donezteben.
Mutiko infantilak ligan
Noain - Erreka KE, larunbatean 11:45ean Noainen.
Neska infantilak ligan
Erreka KE – Loyola B, larunbatean 10:00etan Donezteben.
BM Ardoi - Baztango BKT A, larunbatean 11:00etan Zizur Nagusian.
Baztango BKT B – Ultzamaldea, larunbatean 12:30ean Elizondoko kiroldegian.
Alebin mistoa ligan
Loyola C – Erreka, larunbatean 11:00etan Iruñeko San Ignacio ikastetxean.
Baztango BKT A – Uharte A, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.
Beti-Onak Atarrabia B - Aurrera KE, larunbatean 11:00etan Atarrabiako Lorenzo Goikoa pilotalekuan.
ERRUGBIA
Euskal liga sub 16
Txinbaz – Uni Bilbao Rugby, larunbatean 11:00etan Lekarozen.