Malerrekako pilota txapelketako hirugarren jardunaldia jokatu dute gaztetxoek igandean

Malerrekako pilota txapelketako partidak jokatu dituzte igande goizean.

Iruritan mutiko infantilak, Lesakan neska infantilak eta mutiko kadeteak eta Donezteben jubenilak aritu dira

Igande honetan, urtarrilak 22, Doneztebeko Erreka elkarteak hogeita batgarren urtez antolatutako eskuz binakako pilota txapelketako hirugarren jardunaldia jokatu dute pilotari gazteenek. Mutiko infantilak Iruritan, neska infantilak, eta mutiko kadetea Lesakan eta jubenilak Donezteben aritu dira hirugarren jardunaldi honetan.

Igandean, 09:30ean Iruritan

Mutiko infantilak-haurrak

  • Etxepare eta Caetano (Oiarpe), 11 - Etxabarri eta Lanza (Aldabide), 18
  • Munduate eta Landa (Lapke), 18 - Mendizabal eta Beristain (Ilunpe), 4
  • Etxaniz (Oteiza) eta Arsuaga (Ilunpe), 18 - Santesteban (Atarrabia) eta Zubillaga (Aurrera), 11
  • Ormazabal eta Arsuaga (Hernani), 18 - Zugasti eta Iraizoz (Lagunak), 5
  • Soraluze era Albisu (Markina), 14 - Iparragirre eta Dorronsoro (Ataun), 18
  • Aristegi eta Gonzalo (Najerino), 18 - Labaka eta Zugasti (Hernani), 12
  • Paraguayo eta Otxoantezana (Markina), 18 - Ezkurra eta Anzizar (Erreka), 15
  • Garmendia eta Mendizabal (Zornotza), 14 - Iradi eta Bergara (Oiarpe), 18

 

Igandean, 09:30ean Lesakan

Gaztetxoak-Kadeteak

  • Nazabal (Oberena) eta Artetxe (Ilunpe), 18 - Otaegi eta Otaegi (Behar Zana), 9
  • Jimenez (Erreka) eta Gomez (Lagunak), 9 - Gaztañaga eta Beroz (Gazteleku), 18

Neska infantilak

  • Bertiz (Erreka) eta Aranburu (Lapke), 18 - Sotil (Larraun) eta Lide Lopez (Ataun), 16

Gaztetxoak-Kadeteak

  • Oses eta Azpeitia (Hernani), 18 - Jimenez eta Barbarin (Erreka), 5
  • Igoa eta Castro (Lapke), 18 - Galarza eta Arregi (Oteiza), 12
  • Zabaleta eta Lacalle (Najerino), 18 - Zearra era Ibarzabal (Markina), 13
  • Ramirez eta Elorz (Kurene), 18 - Saez eta Etxabe (Ataun), 5
  • Madina eta Segurola (Intxurre), 18 - Figueroa eta Mues (Lodosa), 7
  • Aldaz eta Martikorena (Buruzgain), 17 - Salaberria eta Salaberria (Irurtzun), 18

 

Igandean, 09:30ean Donezteben

Gazteak-Jubenilak

  • Zabaleta eta Leonet (Oiarpe), 18 - Kerejeta eta Erauskin (Lapke), 4
  • Sagardia eta Apezetegia (Oberena), 18 - Armaolea (Zazpiturri) eta Antimasberen (Lagunak), 14
  • Iglesias eta Bullon (Zornotza), 0 - Ibarluzea eta Goiburu (Lapke), 18
  • Sarasibar eta Santesteban (Oberena), 18 - Bikandi eta Alonso (Zornotza), 8
  • Rementeria eta Aldea (Markina), 2 - Etxaniz eta Egaña (Oteiza), 18
  • Egurrola eta Calvo (Markina), 18 – Gaztañaga eta Iturrioz (Gazteleku), 3
  • Sanchez (Oberena) eta Agesta (Erreka), 18 - Campo eta Nicolas (San Juan), 0
  • Aldazabal eta Juaristi (Oteiza), 18 - Mateorena (Aurrera) eta Navarro (Larraun), 15

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun