Igandean Iruritan
Mutiko infantilak-haurrak
- Iparragirre eta Dorronsoro (Ataun), 18 - Zestau eta Altzuguren (Bortziriak)
- Larramendi eta Elustondo (Ilunpe), 4 - Etxabarri eta Lanza (Aldabide), 18
- Labaka eta Zugasti (Hernani), 18 - Ormaetxea eta Oiarzabal (Oiarpe), 14
- Mendizabal eta Beristain (Ilunpe), 18 - Leiza eta Eskudero (Erreka), 0 (ez ziren azaldu)
- Santesteban eta Cadena (Atarrabia), 18 - Lakar eta Fagoaga (Erreka), 7
- Aierbe (Gazteleku) eta Isasti (Mundarro), 6 - Zugasti eta Iraizoz (Lagunak), 18
- Petaca eta Azkune (Najerino), 3 - Ezkurra eta Anzizar (Erreka), 18
- Iradi eta Bergara (Oiarpe), 18 - Zabala eta Izagirre (Zestoa), 1
Igandean Lesakan
Neska infantilak
- Petri eta Crespo (Oberena), 12 - Sotil (Larraun) eta Lide Lopez (Ataun), 18
Kimuak - alebinak
- Lasa eta Tapia (Arkupe), 3 - Zestau (Erreka) eta Lazkanotegi (Bortziriak), 18
- Orkin eta Balda (Buruzgain), 18 - Perurena eta Apeztegia (Erreka), 13
- Iguzkiagirre eta Mikelperizena (Bortziriak), 6 - Arrieta eta Etxegarai (Lagunak), 18
Umeak-Benjaminak
- Goñi eta Zubieta (Bortziriak), 18 - Bertiz eta Leiza (Erreka), 15
- Flores eta Baleztena (Aldabide), 18 - Maudit eta Arrese (Aldabide), 0 (ez ziren azaldu)
- Mauleon eta Ripa (Oberena), 18 - Azkarraga era Urrutia (Txaruta), 7
- Elizalde eta Madariaga (Erreka), 18 - Irazoki eta Hita (Arkupe), 5
Igandean Sunbillan
Gaztetxoak-Kadeteak
- Jimenez eta Berastegi (Aldabide), 0 (ez ziren azaldu) - Jimenez eta Barbarin (Erreka), 18
- Martinez eta Etxeberria (Oiarpe), 2 - Saez eta Etxabe (Ataun), 18
- Gaztañaga eta Beroz (Gazteleku, 18 - Olza eta Santesteban (Atarrabia), 15
- Otaegi eta Otaegi (Behar Zana), 18 - Crespo (Oberena) eta Mikelez (Lodosa), 15
- Torralba eta Diaz (Zornotza), 5 - Galarza eta Arregi (Oteiza), 18
- Ruiz eta Moto (Txukun Lakua), 10 - Figueroa eta Mues (Lodosa), 18
- Zearra era Ibarzabal (Markina), 18 - Uria eta Alonso (Zestoa), 4
- Salaberria eta Salaberria (Irurtzun), 18 - Goñi eta Korta (Bortziriak), 9
Igandean Donezteben
Gazteak-Jubenilak
- Deskarga eta Alegria (Hernani), 9 - Kerejeta eta Erauskin (Lapke), 18
- Ibarluzea eta Goiburu (Lapke), 18 - Goñi eta Mitxelena (Oiarpe), 4
- Etxaniz eta Egaña (Oteiza), 18 - Contreras eta Anduaga (Ataun), 12
- Armaolea (Zazpiturri) eta Antimasberen (Lagunak), 18 - Lakar eta Etxabide (Bortziriak), 2
- Bikandi eta Alonso (Zornotza), 18 - Barberena eta Astrain (Buruzgain), 4
- Palacios eta Olabe (Txukun Lakua), 17 - Mateorena (Aurrera) eta Navarro (Larraun), 18
- Campo eta Nicolas (San Juan), 18 - Labaka (Ilunpe) eta Salcedo (Irurtzun), 15