Infantil mailako futbol derbia jokatuko dute Beti Gazte eta Gure Txokoako mutikoek

Beti Gazte eta Gure Txokoako mutiko infantilek derbia jokatuko dute larunbat arratsaldean.

Futbol talde nagusiei dagokienez, Aurrerak, Doneztebek, Gure Txokoak eta erregionaleko Baztanek jokatuko dute etxean. BKT eta Errekako eskubaloiko talde nagusiek ere etxean jokatuko dute, baita BRT Menditarrak errugbi taldeak ere.

FUTBOLA

Gipuzkoako Ohorezko maila

  • Mondragon - Beti Gazte, larunbatean 16:30ean Arrasateko Mojategi zelaian.

Nafarroako lehen maila autonomikoa

  • CD Corellano - CD Baztan, larunbatean 16:00etan Corellako Ombatillo zelaian.

Nafarroako Preferente maila

  • Aurrera KE  CD Lagun Artea, igandean 16:00etan Leitzako Arkiskilen.
  • Doneztebe FT – CDF Itaroa Huarte, larunbatean 16:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Nafarroako Erregionaleko lehen maila

  • Baztan B – JD San Jorge, larunbatean 16:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

Gipuzkoako erregionaleko lehen maila

  • Gure Txokoa – Landetxa, larunbatean 16:30ean Berako Matzadan.

Gipuzkoako emakumezkoen ohorezko maila

  • Intxaurdi A - Beti Gazte, larunbatean 15:45ean Donostiako Cesar Benito zelaian.

Jubenilak Euskal Liga

  • Beti Gazte – Aretxabaleta, igandean 16:30ean Lesakako Mastegin.

Gipuzkoako jubenilen gorengoen maila

  • Gure Txokoa – Oiartzun, larunbatean 19:30ean Berako Matzada zelaian.

Gipuzkoako jubenilen lehen maila

  • Dunboa Eguzki - Gure Txokoa B, igandean 15:30ean Irungo San Jose Obrero zelaian.

Nafarroako jubenilen lehen maila

  • UCD Burlades - CD Baztan, igandean 13:15ean Erripagainan.

Nafarroako jubenilen bigarren maila

  • JD San Jorge B - Aurrera KE, igandean 18:30ean Iruñeko San Jorgen.
  • CD San Ignacio B – Doneztebe, igandean 12:00etan Nafarroako Unibertsitate Publikoan.
  • CD Beti Onak - Baztan B, igandean 11:00etan Atarrabiako Peritosen.

Gipuzkoako kadeteen gorengo maila

  • Touring - Gure Txokoa, larunbatean 12:45ean Errenteriako Fanderia zelaian
  • Añorga - Beti Gazte, larunbatean 12:15ean Añorgako Rezola zelaian.

Nafarroako kadeteen bigarren maila

  • Aurrera – CD Salesianos, larunbatean 16:00etan Leitzako Arkiskilen.
  • CDF Itaroa Huarte – Baztan, igandean 11:00etan Uharteko Aretan.

Doneztebe FT atsedena.

Nafarroako neska kadete-infantilak

  • CD Kirol Sport – CD Baztan, larunbatean 12:45ean Orkoienen.
  • UD Mutilvera B - Beti Gazte, igandean 12:15ean Arangurenen
  • CDF Itaroa Huarte - Gure Txokoa, larunbatean 16:00etan Uharteko Aretan.
  • Aurrera KE atsedena.

Gipuzkoako infantilen lehen maila

  • Beti Gazte - Gure Txokoa derbia larunbatean 16:00etan Lesakako Mastegin.

Nafarroako infantilen lehen maila

  • CA Osasuna - CD Baztan, igandean 12:00etan Taxoaren.
  • JD San Jorge - Doneztebe FT, larunbatean 16:30ean Iruñeko San Jorgen.
  • Aurrera – CD San Ignacio, igandean 11:00etan Leitzako Arkiskilen.

Nafarroako infantilen bigarren maila

  • Doneztebe FT – CD Ardoi, larunbatean 12:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zlaian.
  • Berriozar CF A - CD Baztan, larunbatean 16:00etan Berriozarren.

 

FUTBOL-8

Nafarroako neska infantil-alebinak

  • Baztan A – CD Oberena, larunbatean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
  • UD Mutilvera A - Gure Txokoa, larunbatean 11:15ean Arangurenen.
  • Berriozar B - Baztan B, larunbatean 10:45ean Berriozarren.

Alebinak

  • Baztan A atsedena.
  • Beti Gazte C – Beti Gazte B, larunbatean 10:30ean Lesakako Mastegin.
  • Beti Gazte A - Doneztebe A, larunbatean 10:30ean Lesakako Mastegin.
  • Gure Txokoa A - Gure Txokoa B, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.
  • CD Oberena F - Baztan B, igandean 11.30ean Iruñeko Oberenan.

Benjaminak

  • Beti Gazte B – Gure Txokoa C, larunbatean 09:30ean Lesakako Mastegin.
  • Doneztebe A – Doneztebe B, larunbatean 10:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
  • Baztan A – Gure Txokoa B, larunbatean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
  • Gure Txokoa A – Betu Gazte A, igandean 11:00etan Berako Matzadan.
  • Baztan B atsedena.

 

ARETO FUTBOLA

Alebin mistoa

  • CD Ibararte - Aurrera B, larunbatean 11:30ean Zubirin.
  • Aurrera A atsedena.

 

ESKUBALOIA

Gizonezko seniorrak liga

  • Erreka – BM Iruñea, larunbatean 16:00etan Donezteben.

Emakume seniorrak liga

  • Baztango BKT – Avance Ezkabarte, larunbatean 19:00etan Elizondoko kiroldegian.
  • Erreka – Lodisna San Antonio, larunbatean 12:00etan Donezteben.

Jubenil neskak liga

  • Baztango BKT atsedena.

Kadete mutilak liga

  • Txantrea – Erreka, larunbatean 10:00etan Iruñean.

Kadete neskak liga

  • Baztango BKT A atsedena.
  • Erreka – Huarte, larunbatean 11:30ean Donezteben.

Infantil mutilak liga

  • Lagunak – Erreka, larunbatean 11:00etan Mendillorrin.

Infantil neskak liga

  • Baztango BKT A – Uharte, larunbatean 09:30ean Elizondoko kiroldegian.
  • Baztango BKT B atsedena.
  • Erreka – Lekunberri Eskubaloia, larunbatean 09:30ean Doneztebven

Alebin mistoa

  • Valle de Egues – Erreka, larunbatean 10:00etan Sarrigurenen.
  • Baztango BKT A – BM San Juan, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.
  • Valle de Egues C - Baztango BKT B, larunbatean 11:00etan Iruñeko Salesiano ikastetxean.

 

ERRUGBIA

Euskal liga, gizonezkoak senior lehen maila

  • Sarako Izarra RT atsedena.
  • BRT Menditarrak – Durango RT, larunbatean 16:00etan Lekarozen.

Euskal liga, emakumeen ohorezko B maila

  • Sarako Izarra RT atsedena.

16 urtez beheitikoak

  • Txingudi RC – AVK Bera Bera BRT, larunbatean 11:00etan irungo Plaiaundin.

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun