Beti Gazte eta Baztan futbol talde nagusiek etxean jokatuko dituzte asteburuko partidak

BRT Menditarrak errugbi taldeak lidergoa sendotzeko aukera izanen du larunbatean Lekarozen jokatuko duen partidan.

Aurrerak, Doneztebek eta Gure Txokoak atseden izanen dute; eskubaloian, kanpoan ariko dira Erreka eta BKTko talde nagusiak eta errugbian, Lekarozen BRT Menditarrak eta Arrasaten Sarako Izarra

Ilbeltzeko azken asteburuan ere kirol jardunaldia izanen dute eskualdeko taldeek. Futbolean, hirugarren mailako Beti Gaztek eta maila autonomikoko igoera fasea jokatzen ari den Baztanek etxean jokatuko dute, baita erregionaleko Baztanek eta Beti Gaztek ere. Aurrerak, Doneztebek eta Gure Txokoa atseden izanen dute aste hondar honetan. Eskubaloian, bi talde nagusiek kanpoan jokatuko dute eta errugbian, BRT Menditarrak taldeak Lekarozen eta Sarako basurdeek Arrasaten.

FUTBOLA

Hirugarren maila RFEF

  • Beti Gazte – Tolosa, igandean 16:30an Lesakako Mastegin.

Nafarroako lehen maila autonomikoa, igoera fasea

  • CD Baztan – CD River Ega, larunbatean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Nafarroako lehen maila autonomikoa, jautsiera fasea

  • Doneztebe FT atsedena.

Gipuzkoako Gorengoen maila

  • Gure Txokoa atsedena.

Nafarroako erregionaleko lehen maila

  • Rotxapea B - Baztan B, igandean 15:30ean Iruñeko El Irati zelaian.
  • Doneztebe B – Valle de Aranguren, larunbatean 16:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
  • Aurrera atsedena.

Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako kopa

  • Beti Gazte – Trintxerpe, igandean 11:30ean Lesakako Mastegin.

Gipuzkoako emakumezkoen ohorezko maila

  • Bergara - Beti Gazte, larunbatean 17:15ean Bergarako Ipintza zelaian.

Gipuzkoako jubenilen ohorezko maila

  • Real Union - Beti Gazte, larunbatean 15:30ean Irungo Gal zelaian.

Gipuzkoako jubenilen lehen mailako igoera fasea

  • Gure Txokoa – Urki, larunbatean 17:00etan Berako Matzadan.

Nafarroako jubenilen lehen maila

  • Beti Kozkor - CD Baztan, igandean 11:45an Lekunberriko Plazaolan.
  • CD Aoiz - Doneztebe FT, larunbatean 18:00etan Agoitzen.

Nafarroako jubenilen bigarren maila

  • UD Mutilvera - CD Baztan, igandean 12:15ean Arangurenen.

Gipuzkoako kadeteen lehen mailako igoera fasea

  • Real Sociedad - Beti Gazte, igandean 11:00etan Zubietan.
  • Zumaiako - Gure Txokoa, igandean 16:00etan Zumaiako Aita Mari zelaian.

Nafarroako kadeteen bigarren maila

  • Aurrera- CD Ademar, larunbatean 16:00etan Leitzako Arkiskilen.
  • JD San Jorge B – Doneztebe, larunbatean 12:30ean Iruñeko San Jorgen.
  • CD Atarrabia - CD Baztan, larunbatean 18:45ean Iruñeko Peritosen.

Neska kadete-infantil, Nafarroako liga

  • Mulier FCN - Beti Gazte, larunbatean 12:30ean Iruñeko Salesianosen.

Nafarroako infantilen lehen maila

  • CD Baztan – CF Gazte Berriak Ansoain, igandean 16:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
  • CD Amigó – Doneztebe, larunbatean 11:30ean Iruñeko Amigó ikastetxean.

Nafarroako infantilen bigarren maila

  • CD Atarrabia - CD Baztan, larunbatean 11:00etan iruñeko Peritosen.

Mutiko infantilak, Gipuzkoako liga

  • Landetxa - Gure Txokoa, larunbatean 10:00etan Irungo Ugalde zelaian.
  • Beti Gazte – Dunboa Eguzki, larunbatean 16:30ean Lesakako Mastegin.

Infantil neskak F-8, Gipuzkoako liga

  • Oiartzun - Gure Txokoa, larunbatean 10:00etan Oiartzungo Karla Lekuona zelaian.

Neska infantil-alebinak F-8, Nafarroako liga

  • Baztan A – CD Izarra A, igandean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Neska alebin-benjaminak F-8, Nafarroako liga

  • CDF Itaroa Huarte  - Baztan B, larunbatean 11:00etan Uharteko Aretan.

Alebinak F8

  • Doneztebe A - Gure Txokoa A, larunbatean 11:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
  • Baztan A atsedena.
  • Beti Gazte A – CD Asdefor B, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin
  • SD Lagunak C - Doneztebe B, larunbatean 16:30ean Barañaingo Lagunaken.
  • Gure Txokoa B - Beti Gazte B, larunbatean 12:00etan Berako Matzadan.
  • FC Bidezarra B - Beti Gazte C, larunbatean 12:15ean Noaingo Bidezarran.
  • Baztan B – Burlata A, larunbatean 10:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

Benjaminak F8

  • CD Oberena B - Gure Txokoa A, larunbatean 11:00etan Iruñeko Oberenan.
  • Baztan A – AD San Juan B, igandean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

ARETO-FUTBOLA

Mutiko alebinak

  • Aurrera – Uvesa Ribera Navarra B

 

ESKUBALOIA

Senior gizonezkoak, bigarren maila

  • CB Tafalla – Erreka, larunbatean 18:00etan Tafallako Ereta frontoian.

Senior emakumezkoak liga

  • BM Loyola - Baztango Kirol Taldea BKT, larunbatean 18:00etan Iruñeko San Ignacio kiroldegian.

Mutil jubenilak liga

  • BM Bardenas – Erreka, larunbatean 16:00etan Tuteran.

Neska jubenilak liga

  • Baztango Kirol Taldea BKT atsedena.

Neska kadeteak liga

  • BM Loyola A - Baztango Kirol Taldea BKT B, larunbatean 09:30ean Iruñeko Ermitagaña kiroldegian.
  • Baztango Kirol Taldeak BKT A – Beti Onak Atarrabia B, larunbatean 12:30ean Elizondoko kiroldegian.
  • CDB Atalaya – Erreka, larunbatean 11:00etan Ermitagaña kiroldegian.

Neska infantilak liga

  • BM Loyola A - Baztango Kirol Taldeak BKT A, larunbatean 11:00etan Errotxapean.
  • Baztango Kirol Taldeak BKT B – BM Loyola B, larunbatean 09:30ean Elizondoko kiroldegian.
  • Erreka – Agoizko KE, larunbatean 11:30ean Doneztebejko kiroldegian.

Neska alebinak liga

  • Uharte - Baztango Kirol Taldeak BKT A, larunbatean 10:00etabn Uharteko Ugarrandia pilotalekuan.
  • Baztango Kirol Taldeak BKT B – BM Lizarreria B, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian,
  • Erreka – Helvetia Anaitasuna A, larunbatean 10:00etan Doneztebeko kiroldegian.

 

ERRUGBIA

Seniorrak euskal liga lehen maila

  • Kanpazar Arrasate RT - Sarako Izarra RT

Seniorrak euskal ligan bigarren maila

  • BRT Menditarrak – Vithas Gaztedi RT, larunbatean 16:00etan Lekarozen.

Sub-18 euskal liga

  • Uribealdea RKE - Itsasmendi BRT

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun