Malerrekako eskuz binakako hogeigarren txapelketako bigarren jardunaldia jokatuko dute pilotari gazteenek igandean

Pilotari gazteenek Malerrekako eskuz binakako pilota txapelketako bigarren jardunaldia jokatuko dute.

Benjaminak eta alebinak Iruritan, infantilak Beran, kadeteak Lesakan eta jubenilak Donezteben aritu dira bigarren jardunaldi honetan

Igande honetan, urtarrilak 16, Doneztebeko Erreka elkarteak hogeigarren urtez antolatutako eskuz binakako pilota txapelketako bigarren jardunaldia jokatuko dute. Benjaminak eta alebinak Iruritan, infantilak Beran, kadeteak Lesakan eta jubenilak Donezteben ariko dira bigarren jardunaldi honetan.

Igandean 10:00etan hasita Iruritako Aranabian alebinak eta benjaminak

Alebinak

  • Garcia (Ilunberri) eta Santesteban (Esteribar) – Magaña eta Bereau (Arkupe)
  • Lopez eta Gomez (San Miguel) - Sagastibeltza eta Ugartemendia (Aurrera)
  • Ezkurra eta Leiza (Erreka) - Olaetxea eta Zabaleta (Aurrera),
  • Sarratea eta Garcia (Buruzgain) - Telletxea eta Criado (Arkupe)

Benjaminak

  • Iguzkiagirre eta Igoa (Bortziriak) - Perurena eta Apeztegia (Erreka)
  • Madariaga eta Martin (Erreka) - Maritxalar eta Bertiz (Erreka)
  • Sarasa eta Ramirez (Berriozar) - Baztarrika eta Madariaga (Arkupe)
  • Laka eta Gajate (Arkupe) - Elizalde eta Leiza (Erreka)

Igandean 09:30ean hasita Berako Eztegaran infantilak

Infantilak

  • Ruiz eta Searra (Txukun Lakua) - Olasso eta Beroz (Atarrabia), 18
  • Julen eta Arregi (Oteiza) - Landa eta Landa (Lapke)
  • Baleztena eta Telletxea (Aurrera) - Aldazabal (Oteiza) eta Huarte (Irurtzun)
  • Gaztañaga eta Beroz (Gazteleku) - Alzua eta Izagirre (Ataun)
  • Etxeberria eta Zelaiaran (Oiarpe) - Alkorta (Aurrera) eta Anzizar (Erreka)
  • Zearra eta Arruiz (Txukun Lakua) - Arretxe eta Oses (Hernani)
  • Otxandorena eta Bereau (Arkupe) - Agesta eta Barbarin (Erreka)
  • Antimasberes eta Artetxe (Lagunak) - Leatxe (Oberena) eta Madariaga (Oiarpe)

Igandean 09:30ean hasita Lesakan

Kadeteak

  • Sanchez eta Santesteban (Oberena) - Olaizola eta Azpeitia (Zumaia)
  • Aldazabal eta Egaña (Oteiza) - Barberena eta Martikorena (Buruzgain)
  • Etxeberria eta Leonet (Oiarpe) - Sagardia (Txaruta) eta Sotil (Larraun)
  • Goñi eta Arrillaga (Ataun) - Campo eta Nicolas (San Juan)
  • Beitia eta Canseco (Joko Alai) - Zestau eta Segurola (Gazteleku)
  • Izagirre eta Calvo (Lapke) - Iturbe eta Legarreta (Hernani)
  • Otaegi ets Antimasberes (Lagunak) - Iturrioz eta Murua (Intxurre)
  • Olaiz eta Lasa (Oiarpe) - Lakar eta Madariaga (Bortziriak)

 

Igandean 10:00etan hasita Doneztebeko Ezkurra pilotalekuan

Jubenilak

  • Gastesi eta Aramendia (Aranpilota) - Ibarluzea eta Goiburu (Lapke)
  • Ilarregi eta Penalver (Oberena) - Apezetxea eta Agesta (Erreka)
  • Mateorena (Lagunak) eta Aranburu (Oiarpe) - Ibarloza (Markina) eta Pascual (Zaldua)
  • Sasiain eta Agirre (Abantzu-Zestoa) - Arrillaga eta Arroita (Ataun)

 

 

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun