Baztango BKTko emakumeek denboraldiko lehen partida jokatuko dute larunbat arratsaldean Elizondon

Baztango BKTko talde seniorra kantxetara bueltatuko da. Larunbat arratsaldean Elizondoko kiroldegian jokatuko du ligako lehen partida.

Kadete mailako nesken eskubaloi derbia eta Infantil mailako futbol derbia jokatuko dute Doneztebe eta Baztango kirolariek.

Aurten lehiatuko duten talde seniorren artean Baztango BKT eskubaloi taldea bakarrik falta zen lehian sartzeko. Hain zuzen larunbat honetan jokatuko dute ligako lehen partida Elizondon. Kadete mailako eskubaloi derbia ere jokatuko dute Errekako eta BKTko neskek, baita futbol derbia ere Doneztebe eta Baztan taldeetako infantilek. Futbol talde nagusiei dagokienez, hirugarren mailako eta erregionaleko Beti Gazte, autonomikako Doneztebek eta erregionaleko Baztanek etxean jokatuko dute.

FUTBOLA

Hirugarren mailan

  • Beti Gazte – CD Vitoria, igandean 17:00etan Lesakako Mastegin.

Nafarroako lehen maila autonomikoan

  • UD Mutilvera B - CD Baztan, larunbatean 16:00etan Arangurenen.
  • Doneztebe FT – CD Infanzones, larunbatean 16:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Gipuzkoako Gorengoen mailan

  • Santo Tomas Lizeoa - Gure Txokoa, larunbatean 17:30ean Donostian.

Nafarroako erregionaleko lehen mailan

  • Valle Aranguren – Aurrera, igandean 18:30ean Arangurenen.
  • CD San Fermin Ikastola - Doneztebe B, larunbatean 19:30ean Nafarroako Unibertsitate Publikoan.
  • Baztan B – CD Iruña B, igandean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Gipuzkoako erregionaleko lehen mailan

  • Beti Gazte – Behobia, larunbatean 18:00etan Lesakako Mastegin.

Gipuzkoako emakumezkoen ohorezko mailan

  • Lagun Onak - Beti Gazte, larunbatean 15:30ean Azpeitiko Garmendipen.

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

  • Kostkas - Beti Gazte, larunbatean 17:30ean Donostiako Matigoxotegin.

Gipuzkoako jubenilen lehen mailan

  • Gure Txokoa – Behobia, larunbatean 19:00etan Berako Matzadan.

Nafarroako jubenilen lehen mailan

  • CD Baztan – CD Cantolagua, larunbatean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
  • Doneztebe FT – CD Ardoi, igandean 12:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Nafarroako jubenilen bigarren mailan

  • CD Baztan- AD Mendillorri A, igandean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Gipuzkoako kadeteen lehen mailan

  • Behobia - Gure Txokoa, larunbatean 09:30ean Irunen.
  • Beti Gazte – Dunboa Eguzki, larunbatean 15:45ean Lesakako Mastegin.

Nafarroako kadeteen bigarren mailan

  • JD San Jorge B - CD Baztan, larunbatean 12:00etan Iruñeko San Jorgen.
  • Beti Kozkor B – Doneztebe, larunbatean 12:00etan Lekunberriko Plazaolan.
  • Aurrera – Gazte Berriak Ansoain, larunbatean 16:30ean Leitzako Arkiskilen.

Neska kadete-infantil

  • CDF Itaroa Huarte - Beti Gazte, larunbatean 16:00etan Uharteko Aretan.

Nafarroako infantilen lehen mailan

  • Doneztebe - CD Baztan, derbia larunbatean 12:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Nafarroako infantilen bigarren mailan

  • CD San Ignacio - CD Baztan, larunbatean 10:30ean Iruñeko Larrabiden.

Mutiko infantilak, Gipuzkoako ligan

  • Gure Txokoa – Behobia, igandean 11:30ean Berako Matzadan.
  • Beti Gazte – San Marcial, larunbatean 12:30ean Lesakako Mastegin.

Infantil neskak

  • Hondarribia - Gure Txokoa, igandean 16:30ean Hondarribiako Ondartzan.

Alebinak F8

  • Doneztebe A – CD Oberena C, larunbatean 10:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
  • Gure Txokoa A – CD Kirol Sport C, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.
  • Berriozar C - Baztan A, larunbatean 10:45ean Berriozarren.
  • Beti Gazte A – Mendillorri A, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.
  • Doneztebe B – Etxarri Aranatz B, larunbatean 10:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
  • Berriozar D - Beti Gazte B, larunnbatean 12:00etan Berriozarren.
  • Gure Txokoa B – AD Mendillorri C, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.
  • Baztan B - Beti Gazte C, larunbatean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Benjaminak F8 

  • UD Mutilvera C - Beti Gazte A, larunbatean 12:45ean Arangurenen.
  • Gure Txokoa A – CD Lezkairu A, larunbatean 12:30ean Berako Matzadan.

 

ARETO-FUTBOLA

Neska infantilak

  • CD Cantera – Aurrera, larunbatean 11:30ean Cascanten.

Mutiko alebinak

  • CD Xota – Aurrera, larunbatean 10:00etan Irurtzungo Atakondoa kiroldegian.

 

ESKUBALOIA

Senior gizonezkoak, bigarren mailan

  • Cantolagua - CD Erreka, larunbatean 18:00etan Zangozako Cantolagua pilotalekuan.

Senior emakumezkoak ligan

  • Baztango Kirol Taldea BKT – BM Lizarreria, larunbatean 19:30ean Elizondoko kiroldegian.

Mutil jubenilak ligan

  • Erreka – Beti Onak, larunbatean 17:00etan Doneztebeko kiroldegian.

Neska jubenilak ligan

  • Baztango Kirol Taldea BKT- Uharte, igandean 12:00etan Elizondoko kiroldegian.

Neska kadeteak ligan

  • Baztango Kirol Taldea BKT B – Beti Onak Atarrabia C, larunbatean 12:30ean Elizondoko kiroldegian.
  • Erreka - Baztango Kirol Taldeak BKT A, derbia larunbatean 09:30ean Doneztebeko kiroldegian.

Mutiko infantilak ligan

  • Erreka – Helvetia Anaitasuna B, larunbatean 12:15ean Doneztebeko kiroldegian.

Neska infantilak ligan

  • Erreka atsedena.
  • Baztango Kirol Taldeak BKT A – Beti Onak Atarrabia B, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.
  • Helvetia Anaitasuna A – Baztango Kirol Taldeak BKT B, larunbatean 11:15ean Iruñeko Anaitasunan.

Neska alebinak ligan

  • Baztango Kirol Taldeak BKT A – Malkaitz, larunbatean 09:30ean Elizondoko kiroldegian.
  • BM Loyola C - Baztango Kirol Taldeak BKT B, larunbatean 11:00etan Iruñeko San Ignacio kiroldegian.
  • Erreka – Agoizko KE, larunbatean 11:00etan Doneztebeko kiroldegian.

 

ERRUGBIA

Senior gizonezkoak, Euskal Ligako lehen mailan

  • Sarako Izarra RT - Kanpanzar Arrasate RT, larunbatean 16:00etan Sarako Animainean.

Senior gizonezkoak, Euskal Ligako bigarren mailan

  • Eibar RT - BRT Menditarrak, igandean 12:30ean Eibarko Unben.

 

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun