Maiatzeko lehen asteburuan ere kirol jardunaldi mardula izanen dute eskualdeko kirol taldeek

Gure Txokoako futbol talde nagusiak ere etxetik kanpo jokatuko du partida, igande arratsaldean Donostian.

Futbol talde nagusiek kanpoan jokatuko dute

Maiatzeko lehen asteburuan ere kirol jardunaldi mardula izanen dute eskualdeko kirol taldeek, nahiz eta bakarren batzuk, ttikienek batez ere, atseden izan. Futbolari dagokionez, eskualdeko talde nagusiek kanpoan jokatuko dute, Baztanek maila mantentzeko borrokan eta Doneztebek igotzeko lehian. Beti Gazteko gizonezkoek atseden izanen dute, hirugarren mailako igoera faseari ekin aitzinetik.

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

  • CD Corellano – Baztan, igandean 17:30ean Corellako Ombatillon.

Gipuzkoako Gorengoen mailan

  • Vasconia - Gure Txokoa, igandean 17:30ean Donostiako Puio zelaian.

Nafarroako Preferente mailan

  • CD Amaya – Doneztebe, larunbatean 16:00etan Iruñeko Amayan.

Nafarroako Erregionaleko lehen mailan

  • CD Asdefor - Doneztebe B, igandean 17:30ean Iruñeko Amigó ikastetxean.

Gipuzkoako Emakumezkoen ohorezko mailan

  • Urnieta - Beti Gazte, larunbatean 11:00etan Urnietan.

Nafarroako jubenilen lehen mailan

  • CD Valle de Egues – Doneztebe, igandean 16:00etan Sarrigurenen.
  • Baztan – San Ignacio, larunbatean 16:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

Nafarroako jubenilen bigarren mailan

  • CD Ardoi A – Baztan, larunbatean 16:00etan Zizur Nagusiko El Pilar zelaian.

Gipuzkoako jubenilen lehen mailan

  • Gure Txokoa – Real Union, larunbatean 16:30ean Berako Matzadan.

Gipuzkoako kadeteen lehen mailan

  • Gure Txokoa – Mariño B, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.
  • Beti Gazte – Hondarribia A, larunbatean 17:00etan Lesakako Mastegin.

Nafarroako neska kadete-infantilak

  • CD Kirol Sport - Beti Gazte, larunbatean 12:30ean Orkoienen.

Nafarroako infantilen lehen mailan

  • UD Txantrea – Baztan, igandean 12:30ean Txantrean.
  • Gure Txokoa – UCD Burlades, igandean 11:30ean Berako Matzadan.

Nafarroako infantilen bigarren mailan

  • CD Atarrabia – Baztan, larunbatean 12:00etan Iruñeko Peritosen.
  • CD Asdefor A – Doneztebe, larunbatean 12:45ean Iruñeko Amigó ikastetxean.

Nafarroako neska alebinak, futbol-8

  • Lagunak - Baztan A, igandean 10:00etan Barañaingo Lagunak-en
  • Baztan B – Berriozar B, larunbatean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

ARETO-FUTBOLA

Gipuzkoako ligan, Udaberriko txapelketa senior

  • Xuga Gure Txokoa atsedena.

Nafarroako neskak

  • Aurrera – Xota A, igandean 11:00etan Leitzako kiroldegian.

 

ESKUBALOIA

Nafarroako neska jubenilak kopa

  • Gurpea Beti Onak A - Baztango BKT, igandean 12:00etan Atarrabiako Lorenzo Goikoa pilotalekuan.

Nafarroako neska kadeteak

  • BM Loyola - Baztango BKT, larunbatean 10:15ean Iruñeko San Ignacio kiroldegian.
  • Uharte B – Aurrera, larunbatean 12:15ean Uharteko Ugarrandia kiroldegian.

Nafarroako neska infantilak

  • Baztango BKT A – GDM La Merced, larunbatean 10:15ean Ermitagañan.
  • Baztango BKT B – UDC Txantrea, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.

Nafarroako neska alebinak

  • Baztango BKT A - Baztango BKT B, larunbatean 09:30ean Elizondoko kiroldegian.

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun