Beti Gazte, Gure Txokoa eta Doneztebeko gizonezkoen futbol talde nagusiek eta Errekak etxean jokatuko dituzte asteburuko partidak

Lehen aldiz neska infantilen eskubaloi taldea kantxaratu du Leitzako Aurrerak. Larunbat eguerdian ariko dira Leitzako kiroldegian. Argazkia: Pablo Feo

Eskubaloian, kadete mailako derbia jokatuko dute ortzirale arratsaldean BKT eta Errekako neskek

 

Kirol jardunaldi berri baten atarian gaude. Asteburuko lehen partida, ortzirale arratsaldean jokatuko dute BKT eta Errekako neska kadeteen eskubaloi taldeek Elizondon. Futbolean, Beti Gazte, Gure Txokoa eta Doneztebeko talde nagusiek etxean jokatuko dute, bertzeek kanpoan. Eskubaloian etxean jokatuko du Errekak eta kanpoan BKTk; areto-futbolean, etxean Xuga Gure Txokoak eta kanpoan Aurrerak eta rrugbian ere, Sarako Izarrak etxean jokatuko du eta Menditarrak BRT taldeak kanpoan.

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

CDF Itaroa Huarte – Baztan, larunbatean 16:30ean Uharteko Aretan.

Gipuzkoako Ohorezko mailan

Beti Gazte – Bergara. Igandean 17:00etan Lesakako Mastegin.

Gipuzkoako Gorengoen mailan

Gure Txokoa – Roteta, igandean 17:00etan Berako Matzadan

Nafarroako Preferenten

Doneztebe – UD Mutilvera B, larunbatean 18:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Nafarroako Erregionaleko lehen mailan

SD Alsasua - Doneztebe B, igandean 15:30ean Altsasuko Dantzalekun.

CD Zizur – Aurrera, larunbatean 16:00etan Zizur Nagusiko El Pinar zelaian.

Nafarroako emakumezkoen ligan

CD Izarra - CD Baztan, larunbatean 16:00etan Lizarrako Merkatondoan.

Gipuzkoako emakumezkoen Gorengoen mailan

Allerru - Beti Gazte, larunbatean 17:30ean Lezoko Plazetan.

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

Touring - Beti Gazte, igandean 12:15ean Errenteriako Fanderian.

 

Gipuzkoako jubenilen lehen mailan

Gure Txokoa – Real Union, larunbatean 17:15ean Berako Matzadan.

 

Nafarroako jubenilen lehen mailan

Doneztebe – CD San Cernin, larunbatean 15:45ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

CF Gazte Berriak Ansoain - CD Baztan, igandean 18:00etan Antsoainen.

 

Gipuzkoako kadeteen lehen mailan

Mariño A - Beti Gazte, larunbatean 10:00etan Irungo Ugalde zelaian.

Behobia A - Gure Txokoa, larunbatean 10:00etan Irungo Artian.

 

Nafarroako kadeteen lehen mailan

CD Baztan – CD Pamplona, igandean 13:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Nafarroako kadeteen bigarren mailan

Aurrera atsedena.

Berriozar CF - Doneztebe B, larunbatean 10:45ean Berriozarren.

Doneztebe A – JD San Jorge C, larunbatean 12:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Gipuzkoako infantilen lehen mailan

Behobia - Beti Gazte, larunbatean 12:00etan Irungo Artian.

Gure Txokoa – Mariño CD, igandean 11:00etan Berako Matzadan.

 

Nafarroako infantilen lehen mailan

AD San Juan - CD Baztan, larunbatean 11:00etan San Juanen.

 

Nafarroako infantilen bigarren mailan

CD Baztan – Berriozar B, igandean 11:15ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

CF Gazte Berriak Ansoain – Doneztebe, larunbatean 13:15ean Antsoainen

 

Futbol-8, neska infantilak

Mulier B - Beti Gazte, larunbatean 13:00etan Mutiloan.

Baztan – CD Amigó A, larunbatean 10:45ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Nafarroako alebinak futbol-8 

Gure Txokoa A – Beti Gazte A, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.

Doneztebe A – Baztan B, igandean 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Baztan A – Doneztebe B, igandean 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Beti Gazte B – Gure Txokoa B, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.

 

Nafarroako benjaminak futbol-8 

Gure Txokoa B – Beti Gazte C, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.

Doneztebe A – Beti Gazte B, larunbatean 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zzelaian.

Baztan A – Baztan B, larunbatean 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Beti Gazte A – Doneztebe B, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.

 

ARETO FUTBOLA

Seniorrak, Gipuzkoako lehen mailako ligan

Teep Samaniego Orixe Tolosaldea – Aurrera, ostiralean 21:00etan Tolosako Uzturpe frontoian.

Xuga Gure Txokoa – Antiguoko, ortziralean 20:30ean Berako Toki Ona kiroldegian.

 

Nafarroako mutiko infantilak

Aurrera A – CFS Ribera de Navarra, larunbatean 11:00etan Leitzako kiroldegian.

CD Burlata Futbol Eskola - Aurrera B, larunbatean 10:30ean Burlatako Askatasuna kiroldegian.

 

Nafarroako mutiko alebinak

Aurrera – El Redin C, larunbatean 10:00etan Leitzako kiroldegian.

 

ESKUBALOIA

Gizonezko seniorrak Nafarroako ligan

Erreka – Anaitasuna, larunbatean 18:30ean Doneztebeko kiroldegian.

 

Emakume seniorrak ligan

Malkaitz - Baztango BKT, igandean 12:30ean Burlatako Elizgibela kiroldegian.

 

Neska jubenilak

BM Ardoi - Baztango BKT, larunbatean 19:30ean Zizur Nagusiko institutuko kiroldegian.

 

Kadete neskak

Baztango BKT – Erreka derbia ortziralean 19:15ean Elizondoko kiroldegian.

Erreka – Uharte A, larunbatean 11:00etan Doneztebeko kiroldegian.

BM Loyola A – Baztango BKT, larunbatean 10:15ean Iruñeko San Ignacion.

 

Kadete mutilak

Anaitasuna C – Erreka, larunbatean 12:15ean Iruñeko Anaitasunan.

 

Infantil neskak

BM Loyola B - Baztango BKT A, larunbatean 09:00etan Iruñeko San Ignacio ikastetxeko kiroldegian.

Baztango BKT B – Lagunak B, larunbatean 11:30ean Elizondoko kiroldegian.

Erreka – Anaitasuna A, larunbatean 12:30ean Doneztebeko kiroldegian.

Aurrera – BM Noain, larunbatean 12:00etan Leitzako kiroldegian.

 

Alebinak neskak

Cantolagua - Baztango BKT A, larunbatean 12:45ean Zangozako Cantolagua frontoian.

Malkaitz - Baztango BKT B, larunbatean 12:00etan Burlatako Askatasuna frontoian.

Baztango BKT C – BM Loyola A, larunbatean 10:30ean Elizondoko kiroldegian.

 

Aurrealebinak neskak

BM Loyola D - Baztango BKT, larunbatean 12:00etan Iruñeko San Ignacio kiroldegian.

 

SASKIBALOIA

Kadete neskak

Toki Ona Bortziriak K – Oncineda azul, larunbatean 10:40an Berako Toki Ona kiroldegian.

Toki Ona Bortziriak Z – Cantolagua B, larunbatean 19:40an Azpilagañan.

 

Kadete mutikoak

Toki Ona Bortziriak – Gazte Berriak, larunbatean 11:45ean Berako Toki Ona kiroldegian.

 

Aurreinfantil neskak

Toki Ona Bortziriak – CB Beriain, larunbatean 10:00etan Berako Toki Ona kiroldegian.

 

 

ERRUGBIA

Gizonezkoak, senior Euskal Herriko lehen mailan

Sarako Izarra RT – Getxo RT B, larunbatean 15:30ean Sarako Animainean.

 

Gizonezkoak, senior Euskal Herriko bigarren mailan

Avia Ribar Rugby B - BRT Menditarrak, larunbatean 15:30ean Eibarko Unbe zelaian.

TTIPI-TTAPA da Nafarroa Garaiko mendialdean dagoen euskarazko hamaboskari bakarra, eta zu bezalako irakurleen babesa behar du aitzinera egiteko.


Izan zaitez harpidedun