FUTBOLA
Nafarroako hirugarren mailan
Baztan – Peña Sport, larunbatean 16:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
Nafarroako Preferente mailan
Doneztebe – CD Pamplona B, larunbatean 18:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
Nafarroako erregionaleko lehen mailako kopako final zortzirenak
Aurrera – CD Salesianos, larunbatean 12:00etan Leitzako Arkiskilen.
Nafarroako emakumeen ligan
SD Alsasua – Baztan, igandean 18:30ean Altsasuko Dantzalekun.
Jubenilak Kopa Nazionalean
Peña Sport – Baztan, larunbatean 17:00etan Tafallako San Franciscon.
Nafarroako jubenilen bigarren mailako igoera fasean
Doneztebe – SD Alsasua, igandean 17:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
Gipuzkoako kadeteen lehen mailako igoera fasean
Burumendi 3 - Beti Gazte 3 (Ioritz Eugi eta Xuban Fernandezek 2), ortzegunean jokatu zuten gibeleratutako partida.
Nafarroako kadeteen bigarren mailan
Baztan – CD Beriain B, igandean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
Doneztebe – CD Asdefor B, larunbatean 16:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
Nafarroako infantilen lehen maila
Doneztebe – JD San Jorge A, larunbatean 11:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
Nafarroako infantilen bigarren mailan
Baztan – CD Cantolagua, igandean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
FUTBOL-8
Alebinak
Berriozar C – Gure Txokoa A, larunbatean 12:15ean Berriozarren.
Beti Gazte A – JD San Jorge A, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.
Baztan A - Cantolagua A, igandean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
SD Lagunak C – Gure Txokoa B, larunbatean 12:00etan Barañaingo Lagunak zelaian.
CD Universidad de Navarra B – CD Baztan B
Benjaminak
Baztan A – Doneztebe A, larunbatean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
Beti Gazte A – Gure Txokoa A, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.
Gure Txokoa B – Baztan B, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.
Doneztebe B – Beti Gazte B, larunbatean 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.
ESKUBALOIA
Mutilak seniorrak kopako finalaurrekoa
Erreka – Anaitazarra, larunbatean 18:30ean Doneztebeko kiroldegian.
Emakumeak kopan finalaurrekoa
Loyola – Baztango BKT, larunbatean 18:00etan Iruñeko San Ignacio kiroldegian.
Mutiko kadeteak ligan
Erreka – BM Tafalla, larunnbatean 11:00etan Doneztebeko kiroldegian.
Neska infantilak
Baztango BKT B – Lagunak, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.
Neska alebinak
BM Lizarreria B - Baztango BKT D, larunbatean 10:30ean Lizarrako Oncineda karpan.
SASKIBALOIA
Junior neskak bigarren mailan
CBSA El Navarrico - Toki Ona Bortziriak, igandean 16:00etan San Adrianen.