Errekako eskubaloi taldeen aurkezpena eginen dute talde nagusiaren partidaren ondotik

Errekako eskubaloi taldeen aurkezpena eginen dute larunbat arratsaldean, talde nagusiaren partidaren ondotik. Argazkian, joan den urteko aurkezpena.

Futbol talde nagusi guztiek etxean jokatuko dute asteburuan

Asteburu luzea dator eta Nafarroako ligetan ari diren futbol, areto-futbol eta eskubaloi talde batzuk atseden izanen dute. Halere, eskualdeko futbol talde nagusi guztiek etxean jokatuko dute asteburuan, baita Errekako eskubaloi talde nagusiak ere. Eskubaloian asteburuan jokatuko den partida bakarra izanen da (larunbatean 18:00etan Donezteben) eta partidaren ondotik, Errekako eskubaloi talde guztien aurkezpena eginen dute Doneztebeko kiroldegian.

 

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

Baztan – CD Valle de Egues, larunbatean 16:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako Ohorezko mailan

Beti Gazte – Deusto Donostia, larunbatean 16:30ean Lesakako Mastegi zelaian.

 

Gipuzkoako Gorengoen mailan

Gure Txokoa – Euskalduna, larunbatean 16:00etan Berako Matzadan.

 

Nafarroako Preferente mailan

Doneztebe – CD Itaroa Huarte B, larunbatean 18:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Nafarroako erregionaleko lehen mailan

Aurrera – SD Lagunak B

Doneztebe B – CD Aurrera de Liedena, larunbatean 15:45ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Jubenilak Liga Nazionalean

CA Cirbobero – Baztan, larunbatean 16:00etan Zintronikoko San Juan zelaian.

 

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

Oiartzun - Beti Gazte, larunbatean 16:15ea Oiartzungo Karla Lekuona zelaian.

 

Gipuzkoako jubenilen lehen mailan

Behobia B - Gure Txokoa, larunbatean 15:30ean Irungo Artia zelaian.

 

Nafarroako jubenilen bigarren mailan

Doneztebe – CD Amaya A, larunbatean 11:15ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Gipuzkoako kadeteen lehen mailan

Landetxa - Beti Gazte, larunbatean 16:00etan irungo Ugalde zelaian.

Gure Txokoa – Mariño B, igandean 16:00etan Berako Matzadan.

 

Nafarroako kadeteen bigarren mailan

Baztan – Universidad de Navarra A, igandean 16:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Doneztebe – AD Mendillorri C, igandean 11:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Gipuzkoako infantilen lehen mailan

Beti Gazte – Behobia, larunbatean 12:00etan Lesakako Mastegin.

Gure Txokoa – Hondarribia B, larunbatean 11:30ean Berako Matzadan.

 

Nafarroako infantilen lehen mailan

Baztan atsedena.

UCD Burlades – Doneztebe, igandean 16:45ean Erripagainan.

  

Nafarroako infantilen bigarren mailan

CD Gazte Berriak Ansoain – Baztan, larunbatean 11:15ean Antsoainen.

 

Nafarroako emakumeen ligan

Baztan – SD Alsasua, igandean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako emakumeen Gorengoen mailan

Beti Gazte – Hondarribia, igandean 16:30ean Lesakako Mastegin.

 

FUTBOL-8

Alebinak

Gure Txokoa B – Beti Gazte A, igandean 11:00etan Berako Matzadan.

Baztan A – Doneztebe A, larunbatean 10:45ean Elizondoko Giltxaurdin.

Doneztebe B – Gure Txokoa A, larunbateab 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Beti Gazte B – Baztan B, larunbatean 10:30ean Lesakako Mastegin.

 

Benjaminak

Gure Txokoa A – Beti Gazte A, igandean 11:00etan Berako Matzadan.

Baztan A- Doneztebe A, larunbatean 10:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

Doneztebe B – Gure Txokoa B, larunbatean 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Beti Gazte B – Baztan B, larunbatean 10:30ean Lesakako Mastegin.

 

ARETO-FUTBOLA

Gipuzkoako lehen mailan

Clinica Dental Aldaz – Aurrera, ostiralean 20:50ean Lasarte-Oriako Maialen Chourraut kiroldegian.

Gure Txokoa – Herrikide, ortziralean 20:30ean Berako Toki Ona kiroldegian.

 

Jubenil mutikoak

CD Burlata – Aurrera, larunbatean 17:15ean Burlatako Hilarion Eslava kiroldegian.

 

Mutiko kadeteak

Aurrera – CD Anaitasuna, larunbatean 12:30ean Leitzako kiroldegian.

 

Mutiko infantilak

Aurrera A – Manfisa Xota, larunbatean 10:30ean Leitzako kiroldegian.

Aurrera B – CD Tafatrans Tafalla B, larunbatean 11:30ean Leitzako kiroldegian.

 

Mutiko alebinak

Aurrera – AD San Juan, larunbatean 09:30ean Leitzako kiroldegian.

 

ESKUBALOIA

Mutilak seniorrak liga

Erreka – Lagunak, larunbatean 18:00etan Doneztebeko kiroldegian. Partidaren ondotik, Errekako talde guztien aurkezpena.

 

SASKIBALOIA

Junior neskak bigarren mailan

Toki Ona Bortziriak – CB Burlada B, larunbatean 10:00etan Iruñeko Miravalles kiroldegian.

 

Kadete neskak bigarren mailan

Toki Ona Bortziriak atsedena.

 

Infantil neskak bigarren mailan

Toki Ona Bortziriak – Noain A, larunbatean 11:45ean Berako Toki Ona kiroldegian.

 

Aurreinfantil mutikoak

Toki Ona Bortziriak – Biurdana Zuria PDZ, larunbatean 11:45ean Berako Toki Ona kiroldegian.

 

Minibasket neskak

Toki Ona Bortziriak atsedena.

  

ERRUGBIA

Euskal Ligako lehen mailan

Arrasate RT - Menditarrak BRT, larunbatean 16:00etan Arrasaten.

 

Sub-18

La Unica-BRT atsedena.

 

Sub-16

Txingudi/Baztan – Uribealdea, larunbaytean 11:00etan Irungo Plaiaundin

 

Sub-14

Mutriku – Txingudi/Baztan, larunbatean 10:00etan Mutrikun.

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun