erran.eus

Erreka eta Iruña, partidarik galdu gabe dauden bi eskubaloi taldeak aurrez aurre izanen dira larunbatean Donezteben

  Kirola  Mendialdea

Futbol eta areto-futbolean, Aurrerako talde nagusiek bakarrik jokatuko dute etxean 

Kirol jardunaldi erakargarria izanen da asteburu honetan. Ikusminik handiena, eskubaloian, Erreka eta Iruña taldeek Donezteben larunbatean jokatuko duten partidak sortu du. Biak partida guztiak irabazita datoz eta beraz, irabazleak lidergoa bakarrik hartuko du. Alebin derbia ere jokatuko dute BKT D eta Errekak. Futbolean eta areto-futbolean, talde nagusien artean, Leitzako Aurrerakoek bakarrik jokatuko dute etxean.

Erreka eta Iruña, partidarik galdu gabe dauden bi eskubaloi taldeak aurrez aurre izanen dira larunbatean Donezteben
BKT D eta Errekako neska-mutiko alebinen arteko eskubaloi derbyt jokatuko dute larunbat goizean. | Ikusi handiago | Argazki originala

 

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

CA Osasuna B – Baztan, larunbatean 15:30ean Taxoaren.

 

Gipuzkoako Ohorezko mailan

Mutriku - Beti Gazte, larunbatean 16:15ean Mutrikuko San Migel zelaian.

 

Gipuzkoako Gorengoen mailan

Urnieta - Gure Txokoa, larunbatean 18:00etan Urnietan.

 

Nafarroako Preferente mailan

CD Aibares – Doneztebe, larunbatean 15:30ean Oibarko San Lorenzo zelaian.

 

Nafarroako erregionaleko lehen mailan

Aurrera – CD Lagun Artea, larunbatean 15:45ean Leitzako Arkiskilen.

CD Beti Onak B - Doneztebe B, igandean 11:30ean Iruñeko Peritosen.

 

Jubenilak Liga Nazionalean

Baztan – CD Itaroa Huarte, larunbatean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

Beti Gazte – Vasconia, igandean 17:00etan Lesakako Mastegin.

 

Gipuzkoako jubenilen lehen mailan

Gure Txokoa – San Marcial A, igandean 18:00etan Berako Matzadan.

 

Nafarroako jubenilen bigarren mailan

Doneztebe – San Fermin Ikastola, igandean 11:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Gipuzkoako kadeteen lehen mailan

Landetxa - Gure Txokoa, larunbatean 12:45ean Irungo Ugalde zelaian.

Beti Gazte – Behobia A, larunbatean 17:00etan Lesakako Mastegin.

 

Nafarroako kadeteen bigarren mailan

JD San Jorge C – Doneztebe, larunbatean 18:15ean Iruñeko San Jorgen.

Baztan – CD Salesianos B, igandean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako infantilen lehen mailan

San Marcial - Beti Gazte, larunbatean 11:00etan Irungo San Jose Obrero zelaian.

Gure Txokoa – Dunboa Eguzki, larunbatean 16:30ean Berako Matzadan.

 

Nafarroako infantilen lehen mailan

Baztan – UD Mutilvera, larunbatean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Doneztebe – CD Itaroa Huarte B, larunbatean 11:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

  

Nafarroako infantilen bigarren mailan

CD Lezkairu A – Baztan, larunbatean 17:45ean Soto Lezkairun.

 

Nafarroako emakumeen ligan

CD Lourdes – Baztan, igandean 12:30ean Tuterako Santa Quiterian.

 

Gipuzkoako emakumeen Gorengoen mailan

Santo Tomas Lizeoa - Beti Gazte, igandean 15:20an Donostiako Berion.

 

FUTBOL-8

Alebinak

Gure Txokoa B – Gure Txokoa A, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.

Baztan B – Doneztebe A, igandean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Beti Gazte B – Beti Gazte A, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.

Doneztebe B – Baztan A, larunbatean 10:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Benjaminak

Gure Txokoa A – Gure Txokoa B, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.

Baztan B – Doneztebe A, igandean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Beti Gazte B – beti Gazte A, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.

Doneztebe B – Baztan A, larunbatean 10:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

ARETO-FUTBOLA

Gipuzkoako lehen mailan

Aurrera – Jaixki AFT, igandean 12:00etan Leitzako Amazabal kiroldegian.

Gaintxu - Gure Txokoa, ortziralean 21:50ean Lezoko Bekoerrota kiroldegian.

 

Jubenil mutikoak

Aurrera – CD San Cernin, larunbatean 12:00etan Leitzako kiroldegian.

 

Mutiko kadeteak

CD Xota FS A – Aurrera, larunbatean 10:00etan Irurtzungo Atakondoa kiroldegian.

 

Mutiko infantilak

Aurrera A – CDS El Redin B, larunbatean 10:00etan Leitzako kiroldegian.

Aurrera B atsedena.

 

Mutiko alebinak

Aurrera – CD El Redin D, larunbatean 11:00etan Leitzako kiroldegian.

 

ESKUBALOIA

Mutilak seniorrak liga

Erreka – BM Iruña, larunbatean 17:00etan Doneztebeko kiroldegian.

 

Emakume seniorrak

Loyola - Baztango BKT, larunbatean 18:00etan Iruñeko San Ignacio kiroldegian.

 

Neska jubenilak

Baztango BKT – Loyola, larunbatean 19:00etan Elizondoko kiroldegian.

  

Neska kadeteak ligan

Baztango BKT – Malkaitz B, larunbatean 12:15ean Elizondoko kiroldegian.

Lagunak B – Erreka, larunbatean 12:00etan Barañainen.

 

Mutiko kadeteak ligan

Erreka – Loyola B, larunbatean 11:30ean Doneztebeko kiroldegian.

 

Neska infantilak

Helvetia Anaitasuna A - Baztango BKT A, larunbatean 12:45ean Iruñeko Anaitasunan.

BM Uharte A - Baztango BKT B, larunbatean 10:30ean Uharteko Ugarrandian.

Erreka – Beti Onak B, larunbatean 10:00etan Doneztebeko kiroldegian.

  

Alebin mistoa

Baztango BKT A – Loyola C, larunbatean 11:00etan Lekarozko institutuan.

Baztango BKT B – Beti Onak A, larunbatean 10:00etan Lekarozko institutuan.

BM Aldezar - Baztango BKT C, larunbatean 11:30ean Errotxapean.

Baztango BKT D – Erreka, larunbatean 09:00etan Elizondoko kiroldegian.

  

Neska aurrealebinak

Baztango BKT A – Helvetia Anaitasuna A, larunbatean 10:00etan Elizondoko kiroldegian.

Baztango BKT B – Loyola A, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.

 

SASKIBALOIA

Junior neskak bigarren mailan

Miravalles - Toki Ona Bortziriak, igandean 10:30ean Zizur Ttikiko Miravalles kiroldegian.

 

Kadete neskak bigarren mailan

Teresianas - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 11:15ean Iruñeko Teresianas zelaian.

 

Infantil neskak bigarren mailan

CB Burlada B - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:40an Arrosadia kiroldegian.

 

Aurreinfantil mutikoak

Berriozar MKE - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:30ean Berriozarko kiroldegian.

 

Minibasket neskak

CB Olite - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:40an Iruñeko Iribarren kiroldegian.

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu


Twitter ikonoa Facebook ikonoa