Kopako finalaurrekoa jokatuko dute Erreka eskubaloi taldeko mutiko kadeteek

Errekako mutiko kadeteek kopako finalaurrekoa jokatuko dute larunbat goizean.

Infantil mailako futbol derbia jokatuko dute Gure Txokoa eta Beti Gazteko mutikoek

Maiatzeko lehen asteburuan sartuta, partida erabakigarriak datoz. Eskubaloian, talde gehienentzat denboraldia bukatu bada ere, Errekako mutiko kadeteek kopako finalaurrekoa jokatuko dute larunbatean Iruñeko Ermitagañan, Burladaren kontra (09:00). Futbolean, kopako lehen kanporaketa jokatuko du Leitzako Aurrerak Azagran. Beti Gaztek, Gure Txokoak eta Doneztebek etxean jokatuko dute. Infantil mailan, derbia jokatuko dute Gure Txokoa eta Beti Gazteko mutikoek.

 

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

CD Iruña – Baztan, larunbatean 18:00etan Taxoaren.

 

Gipuzkoako Ohorezko Mailan

Beti Gazte – Oiartzun, larunbatean 15:45ean Lesakako Mastegin.

 

Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako igoera fasean

Gure Txokoa – Urola, igandean 17:30ean Berako Matzadan.

 

Nafarroako Preferente mailan

Doneztebe – CD Castillo Tiebas, larunbatean 18:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Nafarroako Erregionaleko lehen mailako kopako, lehen kanporaketa

Peña Azagresa B - Aurrera KE, larunbatean 16:30ean Azagrako Miguel Sola zelaian.

 

Nafarroako jubenilen liga nazionalean

Baztan – CD Ardoi, larunbatean 17:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

Touring - Beti Gazte, larunbatean 09:00etan Errenteriako Fanderian

 

Gipuzkoako jubenilen lehen mailako kopan

Behobia B - Gure Txokoa, larunbatean 16:00etan Irungo Artian.

 

Nafarroako jubenilen lehen mailan jautsiera fasean

Falcesino – Doneztebe, larunbatean 17:30ean Falcesen.

 

Nafarroako jubenilen bigarren mailako kopan final zortzirenak

Cirbonero – Aurrera, larunbatean 11:30ean Zintronikon.

 

Gipuzkoako kadeteen lehen mailako kopan

Mariño B - Beti Gazte, larunbatean 09:15ean Irungo Ugalde zelaian.

Landetxa B - Gure Txokoa, larunbatean 11:00etan Irungo Ugalde zelaian.

 

Nafarroako kadeteen bigarren mailako igoera fasean

CD Kirol Sport A – Baztan, larunbatean 13:00etan Orkoienen.

 

Nafarroako kadeteen bigarren mailako kopan

CD Universidad de Navarra A – Doneztebe, igandean 11:00etan Nafarroako Unibertsitatean.

 

Gipuzkoako infantilen lehen mailako kopan

Gure Txokoa - Beti Gazte derbia larunbatean 16:00etan Berako Matzadan.

 

Nafarroako infantilen lehen mailako kopan

Baztan – CD Iruña, igandean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Doneztebe B – CD Etxarri Aranatz, larunbatean 11:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Doneztebe A atsedena.

 

Nafarroako infantilen bigarren mailan

Baztan – CD Erriberri, larunbatean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako emakumezkoen lurralde mailako igoera fasean

Beti Gazte – Hondarribia, larunbatean 18:00etan Lesakako Mastegin.

 

Nafarroako emakumeak erregionala

Baztan - CD Ardoi B, igandean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Nafarroako emakumeak futbol-8 kopan

Beti Gazte atsedena.

 

Futbol-8 Alebinak

Gure Txokoa – CD Atarrabia D, larunbatean 10:30ean Berako Matzadan.

Beti Gazte B – Baztan D, larunbatean 11:30ean Lesakako Mastegin.

Baztan C – CD Aoiz, larunbatean 10:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

Doneztebe B – CD Universidad de Navarra B, igandean 11:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Berriozar CF A – Beti Gazte A, larunbatean 10:00etan Berriozarren.

CD Atarrabia B – Gure Txokoa A, larunbatean 10:45ean Iruñeko Peritos-en.

CD Universidad de Navarra A – Doneztebe A, larunbatean 13:30ean Nafarroako Unibertsitatean.

CD Amigo B – Baztan B, larunbatean 11:15ean Iruñeko Amigó ikastetxean.

Baztan A – CD Iruña A, igandean 10:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

 

Futbol-8 benjaminak

Gure Txokoa A – Doneztebe B, larunbatean 12:00etan Berako Matzadan.

Doneztebe A – Beti Gazte B, larunbatean09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Doneztebe C – Beti Gazte C, larunbatean 09:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Beti Gazte A – Gure Txokoa B, larunbatean 11:30ean Lesakako Mastegin.

 

ARETO-FUTBOLA

Gipuzkoako bigarren mailan

Gure Txokoa – Laskorain, ortziralean 20:30ean Berako Toki Ona kiroldegian.

Aurrera – Miren Taberna, larunbatean 20:00etan Leitzako udal kiroldegian.

 

Mutiko infantilak

CD Tafatrans Tafalla A - Aurrera A, larunbatean 10:30ean Tafallako belodromoan.

 

Mutiko infantilak kopa

Aurrera B – CD El Redin A, larunbatean 11:00etan Leitzako kiroldegian.

 

Mutiko alebinak kopa finalerdiak

CD Xota FS – Aurrera, larunbatean 12:00etan Irurtzungo Atakondoa pabilioian.

 

ESKUBALOIA

Kadete mutilak, kopako finalaurrekoa

Burlada – Erreka, larunbatean 09:00etan Iruñeko Ermitagañan (zelai neutrala)

 

Neska infantilak

Baztango BKT B – BM Aldezar A, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.

 

Alebin mixtoa

Malkaitz B - Baztango BKT A

Erreka atsedena.

Baztango BKT B  - Malkaitz C

 

Aurrealebinak neskak

Baztango BKT A - Anaitasuna

Beti Onak B - Baztango BKT B.

 

SASKIBALOIA

Kadete neskak

CB Peralta - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:40an Iruñeko Iribarren kiroldegian.

 

Infantil neskak

El Redin Miravalles - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:40an Iruñeko Azpilagañan.

 

Aurreinfantil neskak

Gares 2005 - Toki Ona Bortziriak 2005, larunbatean 11:00etan Garesko kiroldegian.

 

Minibasket mutikoak

Toki Ona Bortziriak – Sagrado Corazón E, larunbatean 11:45ean Berako Toki Ona kiroldegian.

 

Preminibasket neskak

Amigo B - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 11:00etan Iruñeko Luis Amigo ikastetxean.

Publizitatea eta erakundeen dirulaguntzak ez dira nahikoa TTIPI-TTAPAren eta ERRAN.EUSen etorkizuna bermatzeko, eta zu bezalako irakurleen babesa behar dugu aitzinera egiteko.


Egin TTIPI-TTAPAren lagun