erran.eus

Bortzirietako futbol derbia jokatuko dute Gure Txokoa eta Beti Gazteko mutiko infantilek

  Kirola  Mendialdea

Futbol talde nagusi gehienek etxeko urteko lehen partida jokatuko dute eta areto-futbolean ere etxean ariko dira Aurrera eta Gure Txokoa

Joan den asteburuan futbol talde batzuk jokatu zituzten urteko lehen partidak. Oraingoan denak sartuko dira jokoan eta futbolean ez ezik, eskubaloian, saskibaloian, areto-futbolean eta errugbian ari diren eskualdeko taldeak ere urte berriari ekinen diote. Futbolean, Bortzirietako derbia jokatuko dute Gure Txokoa eta Beti Gazteko mutiko infantilek igande goizean Beran. Futbol talde nagusi gehienek etxean dituzte partidak, baita areto-futbolekoak ere.

Bortzirietako futbol derbia jokatuko dute Gure Txokoa eta Beti Gazteko mutiko infantilek
Urteko lehen derbia jokatuko dute Matzadan Gure Txokoa eta Beti Gazteko infantilek. | Ikusi handiago | Argazki originala

 

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

Baztan – CD Cantolagua, larunbatean 16:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako Ohorezko Mailan

Beti Gazte – Tolosa, igandean 17:00etan Lesakako Mastegin.

 

Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako igoera fasean

Gure Txokoa – Axular Isturin, larunbatean 17:15ean Berako Matzadan.

 

Nafarroako Preferente mailan

Doneztebe – CF Beriain, larunbatean 18:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Nafarroako Erregionaleko lehen mailan

Beti Kozkor B - Aurrera KE, igandean 17:00etan Lekunberriko Plazaola zelaian.

 

Nafarroako jubenilen liga nazionalean

SD Lagunak – Baztan, larunbatean 18:15ean Barañaingo Lagunak elkartean.

 

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

Beti Gazte – Martutene, larunbatean 18:00etan Lesakako Mastegin.

 

Gipuzkoako jubenilen lehen mailako kopan

Mariño - Gure Txokoa, larunbatean 19:30ean Irungo Ugalde zelaian.

 

Nafarroako jubenilen lehen mailan

CD Ardoi – Doneztebe, igandean 16:00etan Zizur Nagusiko El Pinar zelaian.

 

Nafarroako jubenilen bigarren mailan

Aurrera KE atsedena.

 

Gipuzkoako kadeteen lehen mailako kopan

Behobia A - Gure Txokoa, larunbatean 17:30ean Irungo Artia zelaian.

Landetxa B - Beti Gazte, igandean 15:30ean Irungo Ugalde zelaian.

 

Nafarroako kadeteen bigarren mailan

Baztan – CD Liceo Monjardin, igandean 16:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Doneztebe – CD San Cernin, larunbatean 16:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Gipuzkoako infantilen lehen mailan

Gure Txokoa - Beti Gazte derbia igandean 11:30ean Berako Matzadan

 

Nafarroako infantilen lehen mailan

CD Universidad de Navarra A – Baztan, igandean 12:15ean Nafarroako Unibertsitatean.

CD Inter de Pamplona - Doneztebe A . igandean 13:00etan Paternainen.

Doneztebe B – FC Bidezarra, larunbatean 12:00etan Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Nafarroako infantilen bigarren mailan

Baztan – CD Asdefor A, larunbatean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako emakumezkoen lurralde mailako igoera fasean

Beti Gazte – Ostadar, larunbatean 15:45ean Lesakako Mastegin.

 

Nafarroako emakumeak erregionala

Mulier B – Baztan, igandean 17:30ean, Mutilnovan.

 

Nafarroako emakumeak futbol-8

CD Kirol Sport - Beti Gazte, larunbatean 10:45ean Orkoienen.

 

Futbol-8 Alebinak

Doneztebe A – Baztan B, larunbatean 10:15ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Baztan A – Beti Gazte A, igandean 11:30ean Elizondoko Giltxaurdin.

Beti Gazte B – Baztan D, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.

Baztan C – Doneztebe B, larunbatean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Futbol-8 benjaminak

Doneztebe A – Gure Txokoa A, larunbatean 10:15ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

Beti Gazte A – Baztan A, larunbatean 11:00etan Lesakako Mastegin.

Baztan B – Doneztebe B, igandean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Gure Txokoa B – Beti Gazte B, larunbatean 10:00etan Berako Matzadan.

 

ARETO-FUTBOLA

Gipuzkoako bigarren mailan

Aurrera – Ataun Troskaeta, larunbatean 17:00etan Leitzako udal kiroldegian.

Gure Txokoa – Power Rangers 1896, ortziralean 20:30ean Berako Toki Ona kiroldegian.

 

Mutiko infantilak

Aurrera – CD Anaitasuna, larunbatean 10:00etan Leitzako kiroldegian.

 

Mutiko alebinak

Aurrera A – CD Anaitasuna, larunbatean 11:00etan Leitzako kiroldegian.

CD Tafalla Futsal - Aurrera B, larunbatean Tafallan.

 

 

ESKUBALOIA

Senior gizonak

Erreka atsedena.

 

Emakumezko seniorrak liga

Loyola - Baztango BKT, larunbatean 20:00etan Iruñeko San Ignacio kiroldegian.

 

Kadete mutilak

Erreka atsedena

 

Kadete neskak

Baztango BKT atsedena.

Erreka – Loyola B, larunbatean 11:00etan Donezteben.

 

Infantil neskak

BM Aldezar A - Baztango BKT A, larunbatean 11:30ean Errotxapean.

BM River Ega – Erreka, larunbatean 12:15ean Ermitagaña kiroldegian.

Beti Onak B - Baztango BKT B, larunbatean 10:00etan Atarrabiako Indurain Anaiak kiroldegian.

 

Alebin mixtoa

Txantrea – Erreka, larunbatean 12:00etan Iruñean.

Baztango BKT A – Beti Onak B

Aoiz Balonmano - Baztango BKT B

 

Aurrealebinak neskak

Baztango BKT A - Carcastillo

GS valle de Egues - Baztango BKT B

 

SASKIBALOIA

Junior neskak

CB Beriain - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 12:30ean Beriaingo kiroldegian.

 

Kadete neskak

Elortzibar Noain B – Toki Ona Bortziriak, larunbatean 11:00etan Noaingo kiroldegian.

 

Infantil neskak

Navarro Villoslada B - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:40an Iruñeko Azpilagaña kiroldegian

 

Aurreinfantil neskak

Huerto - Toki Ona Bortziriak 2005, larunbatean 10:40an Iruñeko Iribarren kiroldegian.

 

Minibasket mutikoak

Berriozar MKE - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:30ean Zizur Nagusiko kiroldegian.

 

Preminibasket neskak

Izaga B – Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:40an Iruñeko Iribarren kiroldegian.

 

ERRUGBIA

Seniorrak

Arrasate - BRT Menditarrak, igandean 12:30ean Arrasaten.

 

Sub-16

Gaztedi - BRT Txingudi, larunbatean 12:30ean Gasteizen.

 

Sub-14

Iruña RC - La Unica/Txingudi/BRT, larunbatean 11:00etan Iruñean.

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu


Twitter ikonoa Facebook ikonoa