Errekako eskubaloiko emakumeek bi partida jokatuko dituzte asteburuan

Errekako eskubaloi taldeko emakumeek irekiko dute jardunaldia eta bi partida jokatuko dituzte asteburuan.

Futbolean, etxean jokatuko dituzte Baztan, Aurrera eta Gure Txokoako futbol talde nagusiek beraien helburuak lortzeko partida garrantzitsuak

Asteburuko kirol jardunaldi honetan bi partida jokatuko dituzte Errekako eskubaloiko emakumeek, ortzirale eta larunbat arratsaldean. Gainerakoan, futbolean, etxean jokatuko dute Baztan, Aurrera eta Gure Txokoako talde nagusiek eta kanpoan Beti Gaztek eta Doneztebek. Batzuk ez jausteko borrokan, bertzeak mailaz igotzeko, denek puntu garrantzitsuak izanen dituzte jokoan.

 

FUTBOLA

Nafarroako hirugarren mailan

Baztan – CD Ardoi, larunbatean 16:45ean Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako ohorezko mailan

Aloña Mendi - Beti Gazte, igandean 16:30ean Oñatiko Azkoagain.

 

Nafarroako Preferente mailan

Aurrera – Lagun Artea, igandean 16:30ean Leitzako Arkiskilen.

 

Nafarroako Erregionaleko lehen mailan

CD Itaroa Huarte – Doneztebe, larunbatean 18:45ean Huarteko Aretan.

 

Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako igoera fasean

Gure Txokoa – Oiartzun, larunbatean 11:30ean Berako Matzadan.

 

Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan

Hondarribia - Beti Gazte, igandean 12:00etan Hondarribiako Ondartzan.

 

Nafarroako jubenilen lehen mailan

CD Valle de Egues – Doneztebe, larunbatean 17:00etan Sarrigurenen.

Baztan – CD Gares, igandean 16:45ean Elizondoko Giltxaurdin.

 

Gipuzkoako kadeteen ohorezko mailan

Beti Gazte – Billabona, igandean 16:30ean Lesakako Mastegin.

 

Gipuzkoako kadeteen lehen mailako kopan

Gure Txokoa atsedena.

 

Nafarroako kadeteen lehen mailan

SD Alsasua – Baztan, larunbatean 16:30ean Altsasun.

  

Gipuzkoako infantilen lehen mailan

Gure Txokoa atsedena.

 

Nafarroako infantilen lehen mailan

Beti Gazte – CD Atarrabia, larunbatean 11:30ean Lesakako Mastegin.

Baztan – CD Ardoi B, larunbatean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

 

Nafarroako infantilen bigarren mailan

Baztan – AD Mendillorri, igandean 12:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

CD Ardoi A – Doneztebe, igandean 10:00etan Zizur Nagusiko El Pinar zelaian.

 

Gipuzkoako Emakumezkoen Lurralde mailako kopan

Antigua Luberri - Beti Gazte, larunbatean 18:30ean Añorgako Rezola zelaian.

 

Neskak futbol 8 bigarren fasea

Gazte Berriak Antsoain - Beti Gazte, larunbatean 16:15ean Antsoainen.

 

Neskak futbol 8 bigarren fasea

Beti Kozkor – Baztan, larunbatean 10:00etan Lekunberrin.

Doneztebe – CD Itaroa Huarte A, ortziralean 18:30ean Doneztebeko Iñaki Indart zelaian.

 

Futbol-8 alebinak

Bigarren urtekoak

Doneztebe A – CD Asdefor B, larunbatean 11:00etan Donezteben.

JD San Jorge B – Doneztebe B, larunbatean 10:00etan San Jorgen.

Gure Txokoa A atsedena.

Baztan B – CD Ardoi C, igandean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Beti Gazte A atsedena.

CD Internacional – Baztan C, larunbatean 18:00etan Errotxapeaako Iratin.

Baztan A – CD Asdefor C, igandean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.

Lehen urtekoak

Doneztebe C – Berriozar C, igandean 12:00etan Donezteben.

Beti Gazte B – Baztan D, larunbatean 17:15ean Lesakako Mastegin.

Gure Txokoa B – San Cernin D, larunbatean 17:15ean Lesakako Mastegin.

 

Futbol-8 benjaminak

Bigarren urtekoak

Baztan B – Doneztebe A, larunbatean 09:30ean Elizondon.

Baztan A – Gure Txokoa A, larunbatean 09:30ean Elizondon.

Beti Gazte a atsedena.

Lehen urtekoak

Gure Txokoa atsedena.

Beti Gazte B – Baztan C, larunbatean 16:00ean Lesakako Mastegin.

Doneztebe C – Doneztebe B, larunbatean 11:00etan Donezteben.

Baztan D – Beti Gazte C, larunbatean 10:45ean Elizondoko Giltxaurdin.

 

ARETO FUTBOLA

Gipuzkoako bigarren mailan

Teep Samaniego Orixe - Gure Txokoa, ortziralean 20:30ean Tolosako Uzturpe frontoian.

 

Gipuzkoako hirugarren mailan

Zaldibia - Umore Ona Goizueta, larunbatean 16:00etan Zaldibiko Resti frontoian.

 

Nafarroako hirugarren mailan

Doneztebe – CD Tafatrans, ortziralean 21:15ean Doneztebeko kiroldegian.

 

Nafarroako mutiko infantilen kopa

Aurrera B - Aurrera A, larunbatean 12:00etan Leitzako kiroldegian.

 

Nafarroako neska infantilen kopa

Aurrera A atsedena.

Aurrera B – CD Xota FS, larunbatean 11:00etan Leitzako kiroldegian.

 

ESKUBALOIA

Senior mutilak 2. mailan txapeldunen fasea

BM Ardoi – Erreka, larunbatean 17:30ean Zizur Nagusiko kiroldegian.

 

Emakumezkoen Ligan

Goldebi Lizarreria (J) – Erreka, ortziralean 19:00etan Lizarrako Oncineda karpan.

Erreka – Malkaitz eskubaloia, larunbatean 16:00etan Doneztebeko kiroldegian.

Baztango BKT – Beti Onak (J), larunbatean 19:00etan Elizondoko kiroldegian.

 

Mutiko kadeteak

UCD Txantrea – Erreka, larunbatean 11:00etan Iruñeko Ermitagaña kiroldegian.

 

Kadete neskak

Baztango KT – Malkaitz, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.

CD Cantolagua – Erreka, larunbatean 12:30ean Zangozako Cantolagua frontoian.

 

Infantil neskak

Erreka – Beti Onak/Atarrabia B, larunbatean 10:30ean Doneztebeko kiroldegian.

Baztango KT – Ultzama, larunbatean 12:30ean Elizondoko kiroldegian.

 

Alebin mixtoa

Erreka A – Beti Onak/Atarrabia, larunbatean 11:30ean Doneztebeko kiroldegian.

Lagunak - Erreka B, larunbatean 10:30ean Barañaingo Lagunak elkartean.

 

Alebin neskak

Baztango KT A – Loyola A, larunbatean 10:00etan Elizondoko kiroldegian.

Baztango KT B atsedena.

 

Aurrealebinak neskak

Baztango KT atsedena.

 

SASKIBALOIA

Minibasket neskak

Tafalla - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:50ean, Azpilagaña kiroldegian.

 

Preminibasket neskak

Pregares - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 11:00etan Garesko kiroldegian.

 

Preminibasket mutikoak

Navarro Villoslada N - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 11:00etan Iruñeko Larrabide kiroldegian.

TTIPI-TTAPA da Nafarroa Garaiko mendialdean dagoen euskarazko hamaboskari bakarra, eta zu bezalako irakurleen babesa behar du aitzinera egiteko.


Izan zaitez harpidedun