Zazpi kategoriatan banatutako 186 bikote hasi dira Doneztebeko Erreka elkarteak hemezortzigarren urtez antolatutako Malerrekako eskuz binakako txapelketan. Igande honetan, jubenil, kadete, infantil, alebin eta benjamin mailako bigarren jardunaldia jokatu dute.
Lesakan jubenilak
- Lizeaga eta Lizeaga (Mundarro), 18 - Armendariz eta Santesteban (Oberena), 0
- Olano eta Labaka (Ilunpe), 9 - Ezenarro eta Loiarte (Erreka), 18
- Ibarra eta Murillo (Paz Ziganda), 18 - Ibarluzea (Lapke) eta Lizarraga (Irurtzun), 6
- Arruti eta Iriarte (Oiarpe), 15 - Telletxea (Erreka) eta Goikoetxeandia (Tolosa), 18
- Goikoetxea eta Gorrotxategi (Larraun), 6 - Olaizola (Zestoa) eta Astigarraga (Oteiza), 18
- Perurena eta Albeniz (Tolosa), 18 - Iriarte eta Kañamares (Barañain), 11
- Lara (Uruñuela) eta Petite (Barberito I), 18 - Egiguren eta Larrañaga (Ilunpe), 9
- Olaizola eta Arandia (Orozko), 0 - Mitxelena eta Aburuza (Oiarpe), 18
Donezteben kadeteak
- Apezetxea eta Agesta (Erreka), 18 - Soto eta Astrain (Buruzgain), 1
- Sasiain eta Larrañaga (Zumaia), 18 - Zapirain eta Sorondo (Donostia), 14
- Labaka eta Otaegi (Intxurre), 18 - Iriarte eta Bertiz (Añorga), 12
- Odriozola eta Ezama (Ilunpe), 18 - Ruiz eta Kariñanos (Txukun Lakua), 5
- Arluzia eta Etxarri (Hernani), 18 - Leunda eta Izagirre (Urretxu), 13
- Zabaleta eta Landa (Oiarpe), 18 - Salaberria eta Garano (Erreka), 15
- Ituarte (Lapke) eta Laboa (Eple), 18 - Usabiaga eta Narraspe (Beasain), 5
- Lluzia eta Pagola (Bortziriak), 18 - Garcia eta Leatxe (Erreka), 9
Iruritan infantilak
- Lanzeta eta Segurola (Atzapar), 18 - Telletxea eta Oiartzabal (Erreka), 13
- Izagirre eta Osa (Lagunak-Elgoibar), 18 - Lakar eta Etxenike (Bortziriak), 6
- Lasa eta Olaitz (Oiarpe), 14 - Insausti eta Castro (Albistur), 18
- Erdozia eta Navarro (Aurrera), 12 - Esnaola eta Iturbe (Lapke), 18
- Zabaleta eta Martinez (Lodosa), 14 - Etxabe eta Contreras (Ataun), 18
- Murua eta Iturriotz (Intxurre), 11 - Larrañaga eta Egaña (Azkoitia), 18
- Palacio eta Ormazabal (Txukun Lakua), 18 - Rekalde eta Olazabal (Dima), 10
- Ramirez eta Goienetxe (Txaruta), 18 – Galarza eta Arregi (Aurrera), 4
Sunbillan alebinak
- Otxandorena eta Bereau (Lesaka), 18 - Orbegozo eta Alvarez (Gure Txeru), 6
- Larraioz eta Plazaola (Urretxu), 18 - Bilbao eta Mendizabal (Kurene), 17
- Segurola eta Carbayada (Azkoitia), 6 - Mindegia eta Iribarren (Buruzgain), 18
- Zelaia eta Bidezabal (Ilunpe), 18 - Arandia eta Caminos (Albistur), 11
- Larra (Eple) eta Belamendia (Lapke), 2 - Salaberria eta Salaberria (Erreka), 18
- Nanclares (Haro) eta Gonzalez (Briones), 18 - Iraola eta Martinez (Atzapar), 12
- Zubeltzu eta Aldalur (Zestoa), 5 - Munduate (Lapke) eta Madariaga (Erreka), 18
- Aldazabal eta Arregi (Azkoitia), 18 - Pagola eta Goñi (Bortziriak), 10
Legasan benjaminak
- Sarriegi eta Landa (Lapke), 18 - Larrarte eta Dieguez (Billabona), 8
- Leiza eta Ezkurra (Erreka), 18 - Lanzeta eta Iraola (Atzapar), 11
- Aierbe eta Cabeza (Gazteleku), 18 - Sagastibeltza eta Ugartemendia (Aurrera), 15
- Arteaga eta Nazabal (Intxurre), 6 - Iparragirre eta Tejeria (Aduna), 18