Lesakan jubenilak, igandean 09:00etan
Lizeaga eta Lizeaga (Mundarro) - Armendariz eta Santesteban (Oberena)
Olano eta Labaka (Ilunpe) - Ezenarro eta Loiarte (Erreka)
Ibarra eta Murillo (Paz Ziganda) - Ibarluzea (Lapke) eta Lizarraga (Irurtzun)
Arruti eta Iriarte (Oiarpe) - Telletxea (Erreka) eta Goikoetxeandia (Tolosa)
Goikoetxea eta Gorrotxategi (Larraun) - Olaizola (Zestoa) eta Astigarraga (Oteiza)
Perurena eta Albeniz (Tolosa) - Iriarte eta Kañamares (Barañain)
Lara (Uruñuela) eta Petite (Barberito I) - Egiguren eta Larrañaga (Ilunpe)
Olaizola eta Arandia (Orozko), 0 - Mitxelena eta Aburuza (Oiarpe), 18
Donezteben kadeteak, igandean 09:00etan
Apezetxea eta Agesta (Erreka) - Soto eta Astrain (Buruzgain)
Sasiain eta Larrañaga (Zumaia) - Zapirain eta Sorondo (Donostia)
Labaka eta Otaegi (Intxurre) - Iriarte eta Bertiz (Añorga)
Odriozola era Ezama (Ilunpe) - Ruiz eta Kariñanos (Txukun Lakua)
Arluzia eta Etxarri (Hernani) - Leunda eta Izagirre (Urretxu)
Zabaleta eta Landa (Oiarpe) - Salaberria eta Garano (Erreka)
Ituarte (Lapke) eta Laboa (Eple) - Usabiaga eta Narraspe (Beasain), 18
Lluzia eta Pagola (Bortziriak) - Garcia eta Leatxe (Erreka)
Iruritan infantilak, igandean 09:30ean
Lanzeta eta Segurola (Atzapar) - Telletxea eta Oiartzabal (Erreka)
Izagirre eta Osa (Lagunak-Elgoibar) - Lakar eta Etxenike (Bortziriak)
Lasa eta Olaitz (Oiarpe) - Insausti eta Castro (Albistur)
Erdozia eta Navarro (Aurrera) - Esnaola eta Iturbe (Lapke)
Zabaleta eta Martinez (Lodosa) - Etxabe eta Contreras (Ataun)
Murua eta Iturriotz (Intxurre) - Larrañaga eta Egaña (Azkoitia)
Palacio eta Ormazabal (Txukun Lakua) - Rekalde eta Olazabal (Dima)
Ramirez eta Goienetxe (Txaruta) – Galarza eta Arregi (Aurrera)
Sunbillan alebinak, igandean 09:30ean
Otxandorena eta Bereau (Lesaka) - Orbegozo eta Alvarez (Gure Txeru)
Larraioz eta Plazaola (Urretxu) - Bilbao eta Mendizabal (Kurene)
Segurola eta Carbayada (Azkoitia) - Mindegia eta Iribarren (Buruzgain)
Zelaia eta Bidezabal (Ilunpe) - Arandia eta Caminos (Albistur)
Larra (Eple) eta Belamendia (Lapke) - Salaberria eta Salaberria (Erreka)
Nanclares (Haro) eta Gonzalez (Briones) - Iraola eta Martinez (Atzapar)
Zubeltzu eta Aldalur (Zestoa) - Munduate (Lapke) eta Madariaga (Erreka)
Aldazabal eta Arregi (Azkoitia) - Pagola eta Goñi (Bortziriak)
Legasan benjaminak, igandean 10:00etan
Sarriegi eta Landa (Lapke) - Larrarte eta Dieguez (Billabona)
Leiza eta Ezkurra (Erreka) - Lanzeta eta Iraola (Atzapar)
Aierbe eta Cabeza (Gazteleku) - Sagastibeltza eta Ugartemendia (Aurrera)
Arteaga eta Nazabal (Intxurre) - Iparragirre eta Tejeria (Aduna)