Joan den aste hondarrean, Bortzirietako eskuz banakako zortzigarren txapelketako zenbait finalerdi eta zazpigarren jardunaldiko partidak jokatu ziren. Honela, larunbat honetan, goizeko 9etatik aitzinera .
Hauek izan ziren asteburuko emaitzak:
LESAKAN, URTARRILAREN 24an, LARUNBATA, GOIZEKO 10etan
AURREBENJAMINAK
Asier Larralde (Arkupe – Lesaka) 10; Antton Petrirena (Arkupe – Lesaka) 18
Jon Etxepeteleku (Arkupe – Lesaka) 3; Xiker Lizardi (G.Txokoa – Bera) 18
ALEBIN C MAILAN
Joseba Irazoki (Altxata – Etxalar) 0; Iñigo Arretxea (Arkupe - Lesaka) 18
Ixaka Labadie (Altxata – Etxalar) 11; Joseba Agirre (Arkupe – Lesaka) 18
FINALERDIAK BENJAMIN C MAILAN
Josu Elizondo (Arkupe – Lesaka) 18; Iker Iriarte (Arkupe – Lesaka) 6
Mikel Galardi (Arkupe – Lesaka) 18; Unai Leiza (Arkupe – Lesaka) 16
FINALERDIAK BENJAMIN B MAILAN
Aimar Otxoteko (Arkupe – Lesaka) 18; Ganix Arruti (Arkupe – Lesaka) 17
FINALERDIAK ALEBIN B MAILAN
Jon Erro (Arkupe – Lesaka) 9; Goiatz Jauregi (Altxata – Etxalar) 18
Jon Ubiria (Arkupe – Lesaka) 18; Beñat Konde (Arkupe – Lesaka) 10
INFANTIL B MAILAN
Beñat Mitxelena (G.Txokoa – Bera) 0; Unai Telletxea (Biltoki - Igantzi) 18
IGANTZIN, URTARRILAREN 24an, LARUNBATA, GOIZEKO 10etan
AURREBENJAMINAK
Patxi Loiarte (Biltoki - Igantzi) 11; Beñat Yanci (Biltoki - Igantzi) 18
Ander Goizueta (Arkupe - Lesaka) 18; Joxe Arriada (Biltoki - Igantzi) 15
FINALERDIAK BENJAMIN A MAILAN
Enaitz Telletxea (Biltoki - Igantzi) 18; Jokin Mitxeo (Biltoki - Igantzi) 9
FINALERDIAK ALEBIN A MAILAN
Enaitz Ansó (Txaruta) 18; Oian Canabal (Biltoki - Igantzi) 14
Iñaki Ansó (Txaruta) 18; Mattin Asiain (Txaruta) 9
KADETEAK
Iñaki Oskoz (Txaruta) 11; Adur Yanci (Biltoki - Igantzi) 18
BERAN, URTARRILAREN 24an, LARUNBATA, GOIZEKO 10etan
ALEBIN C MAILAN
Jon Iparragirre (Altxata - Etxalar) 18; Julen Telletxea (Altxata - Etxalar) 13
FINALERDIAK BENJAMIN B MAILAN
Oier Larretxea (G.Txokoa - Bera) 18; Aritz Irazoki (Altxata - Etxalar) 7
FINALERDIAK BENJAMIN A MAILAN
Yago Cantero (G.Txokoa - Bera) 14; Mikel Elzaurdia (G.Txokoa - Bera) 18
FINALERDIAK INFANTIL C MAILAN
Andoni Lazkanotegi (G.Txokoa - Bera) 18; Jon Mazizior (Ekaitza - Arantza) 13
Iñigo Martínez (G.Txokoa - Bera) 18; Joseba Bertiz (Biltoki - Igantzi) 17
FINALAK URTARRILAREN 31N IGANTZIN, GOIZEKO 9:00ETAN
TTIKIAK ( AURREBANJAMINAK )
Xiker Lizardi (G.Txokoa - Bera); Beñat Yanci (Biltoki - Igantzi)
UMEAK C (BENJAMINAK C )
Josu Elizondo (Arkupe - Lesaka); Mikel Galardi (Arkupe - Lesaka)
UMEAK B (BENJAMINAK B )
Aimar Otxoteko (Arkupe - Lesaka); Oier Larretxea (G.Txokoa - Bera)
UMEAK
Enaitz Telletxea (Biltoki - Igantzi); Mikel Eltzaurdia (G.Txokoa - Bera)
KIMUAK C (ALEBINAK C )
Iñigo Arretxea (Arkupe - Lesaka); Jon Iparragirre (Altxata - Etxalar)
KIMUAK B (ALEBINAK B )
Jon Ubiria (Arkupe - Lesaka); Goiatz Jauregi (Altxata - Etxalar)
KIMUAK
Enaitz Ansó (Txaruta); Iñaki Ansó (Txaruta)
HAURRAK C ( INFANTILAK C )
Andoni Lazkanotegi (G.Txokoa - Bera); Iñigo Martínez (G.Txokoa - Bera)
HAURRAK B ( INFANTILAK B )
Unai Telletxea (Biltoki - Igantzi); Beñat Mitxelena (G.Txokoa - Bera)
HAURRAK
Unai Zamorano (Arkupe - Lesaka); Arkaitz Untxalo (Txaruta)
KADETEAK
Iban Inda (Txaruta); Adur Yanci (Biltoki - Igantzi)