Joan den ortzegunean hasi eta aste hondar osoan Bortzirietako eskuz banakako zortzigarren txapelketako partidak jokatu dira. Ortzegunean honako emaitza hauek izan ziren:
LESAKAN, URTARRILAREN 8an, ORTZEGUNA , ARRATSALDEKO 18:30ean
AURREBENJAMINAK
Beñat Yanci (Biltoki – Igantzi) 18; Ander Goizueta (Arkupe – Lesaka) 9
BENJAMIN C MAILAN
Xabi Lasaga (Arkupe – Lesaka) 18; Xabier Bidaur (Arkupe – Lesaka) 15
ALEBIN C MAILAN
Iñigo Arretxea (Arkupe – Lesaka) 18; Ixaka Labadie (Altxata – Etxalar) 4
INFANTIL C MAILAN
Xabi Etxenike (Arkupe – Lesaka) 18; Ibon Txoperena (Arkupe – Lesaka) 17
BERAN, URTARRILAREN 8an, ORTZEGUNA, ARRATSALDEKO 17:30ean
BENJAMIN B MAILAN
Ganix Arruti (Arkupe - Lesaka) 18; Gaizka Zandio (G.Txokoa - Bera) 12
Jon Leiza (Arkupe-Lesaka) 16; Oier Larretxea (G.Txokoa - Bera) 18
BENJAMIN A MAILAN
Beñat Ordoki (Arkupe - Lesaka) 3; Yago Cantero (G.Txokoa - Bera) 18
ETXALARREN, URTARRILAREN 8an, ORTZEGUNA, ARRATSALDEKO 17:30ean
BENJAMIN B MAILAN
Oier Mitxelena (G.Txokoa - Bera) 7; Ugaitz Larralde (G.Txokoa - Bera) 18
Aritz Irazoki (Altxata - Etxalar) 18; Aitor Lazkanotegi (G.Txokoa - Bera) 2
Ugaitz Larralde (G.Txokoa - Bera) 18; Julen Otxoteko (Arkupe - Lesaka) 0
BENJAMIN C MAILAN
Javier Elizalde (Arkupe - Lesaka) 1; Mikel Galardi (Arkupe - Lesaka) 18
Larunbateko partidak
LESAKAN, URTARRILAREN 10an, LARUNBATA, GOIZEKO 10etan
BENJAMIN C MAILAN
Unai Leiza (Arkupe – Lesaka) 13; Josu Elizondo (Arkupe – Lesaka) 18
Iker Iriarte (Arkupe – Lesaka) 6; Mikel Galardi (Arkupe – Lesaka) 18
Theo Vargas (Arkupe – Lesaka) 18; Javier Elizalde (Arkupe – Lesaka) 11
BENJAMIN B MAILAN
Joseba Pagadizabal (Arkupe – Lesaka) 13; Ganix Arruti (Arkupe – Lesaka) 18
BENJAMIN A MAILAN
Beñat Ordoki (Arkupe – Lesaka) 11; Andoni Taberna (Ekaitza – Arantza) 18
ALEBIN C MAILAN
Jon Iparragirre (Altxata – Etxalar) 5; Iñigo Arretxea (Arkupe – Lesaka) 18
ALEBIN B MAILAN
Pello Telletxea (Arkupe – Lesaka) 7; Xabier Taberna (Ekaitza – Arantza) 18
Andoni Arriola (Arkupe – Lesaka) 12; Jon Ubiria (Arkupe – Lesaka) 18
ALEBIN A MAILAN
Julen Palenzuela (Arkupe – Lesaka) 9; Mattin Asiain (Txaruta) 18
BERAN, URTARRILAREN 10ean, LARUNBATA, GOIZEKO 10etan
AURREBENJAMINAK
Antton Petrirena (Arkupe - Lesaka) 14; Xiker Lizardi (G.Txokoa - Bera) 18
ALEBIN C MAILAN
Julen Telletxea (Altxata - Etxalar) 18; Asier Sanjurjo (Arkupe - Lesaka) 14
ALEBIN B MAILAN
Ibai Ros (G.Txokoa - Bera) 12; Goiatz Jáuregi (Altxata - Etxalar) 18
ALEBIN A MAILAN
Peio Migelena (G.Txokoa - Bera) 16; Oian Canabal (Biltoki - Igantzi) 18
KADETEAK
Iban Inda (Txaruta) 18; Ismael Agesta (Txaruta) 12
IGANTZIN, URTARRILAREN 10an, LARUNBATA, GOIZEKO 10etan
AURREBENJAMINAK
Patxi Loiarte (Biltoki - Igantzi) 9; Ander Goizueta (Arkupe - Lesaka) 18
BENJAMIN C MAILAN
Xabier Bidaur (Arkupe - Lesaka) 6; Ayoub Mitxelena (Biltoki - Igantzi) 18
BENJAMIN A MAILAN
Iker Pikabea (Arkupe - Lesaka) 7; Jorge Agirre (Arkupe - Lesaka) 18
Jokin Mitxeo (Biltoki - Igantzi) 16; Yago Cantero (G.Txokoa - Bera) 18
ALEBIN B MAILAN
Harri Maritorena (G.Txokoa - Bera) 15; Jon Erro (Arkupe - Lesaka) 18
Igande goizean ere
BERAN, URTARRILAREN 11an, IGANDEA, GOIZEKO 10etan
BENJAMIN B MAILAN
Julen Otxoteko (Arkupe - Lesaka) 18; Aitor Lazkanotegi (G.Txokoa - Bera) 10
Jon Leiza (Arkupe-Lesaka) 18; Aimar Zamorano (Arkupe - Lesaka) 15
ALEBIN A MAILAN
Andoni Rodriguez (G.Txokoa - Bera) 8; Iker Espelosín (Txaruta) 18
INFANTIL C MAILAN
Andoni Lazkanotegi (G.Txokoa - Bera) 18; Joseba Bertiz (Biltoki - Igantzi) 11
Xabi Etxenike (Arkupe - Lesaka) 9; Iñigo Martínez (G.Txokoa - Bera) 18
INFANTIL B MAILAN
Andoni Espelosin (Txaruta) 8; Ander Errandonea (G.Txokoa - Bera) 18
Gorka Sanjurjo (Arkupe – Lesaka) 11; Jon Olaizola (Arkupe – Lesaka) 18
ARANTZAN, URTARRILAREN 11an, IGANDEA, GOIZEKO 10etan
AURREBENJAMINAK
Jon Etxepeteleku (Arkupe - Lesaka) 18; Joxe Arriada (Biltoki - Igantzi) 11
BENJAMIN B MAILAN
Ugaitz Larralde (G.Txokoa - Bera) 18; David Begino (Biltoki - Igantzi) 17
Oier Mitxelena (G.Txokoa - Bera) 7; Beñat Yanci (Arkupe - Lesaka) 18
Oier Larretxea (G.Txokoa - Bera) 18; Gaizka Zandio (G.Txokoa - Bera) 10
INFANTIL C MAILAN
Ibai Etxeberria (Ekaitza - Arantza) 6; Sergio Oskoz (Txaruta) 18
INFANTIL A MAILAN
Darío Trantxe (Txaruta) 2; Arkaitz Untxalo (Txaruta) 18
ETXALARREN, URTARRILAREN 11an, IGANDEA, GOIZEKO 10etan
BENJAMIN B MAILAN
Aritz Irazoki (Altxata - Etxalar) 16; Aimar Otxoteko (Arkupe - Lesaka) 18
Iker Bizente (Altxata - Etxalar) 13; Markel Iturria (Altxata - Etxalar) 18
BENJAMIN A MAILAN
Jonan Arbelaitz (Arkupe - Lesaka) 18; Eneko Sanzberro (Altxata - Etxalar) 11
Andoni Iribarren (Altxata - Etxalar) 18; Jonan Fagoaga (Arkupe - Lesaka) 16
ALEBIN C MAILAN
Joseba Irazoki (Altxata - Etxalar) 14; Ixaka Labadie (Altxata - Etxalar) 18