Bi linea diferente izanen dira, horietako bat Lekaroztik abiatuko da, eta bertzea aldiz Arizkundik.
Lekaroztik 20:00etan eta 23:00etan aterako da autobusa, eta Arraioztik (20:05-23:05), Oronoztik (20:10-23:10), Almandoztik (20:15-23:15), Berroetatik (20:20-23:20), Aniztik (20:25-23:25), Zigatik (20:30-23:30), Iruritatik (20:35-23:35) eta Etxarritik (20:40-23:40) pasata Elizondora ailegatuko da 20:45ean eta 23:45ean.
Bigarren linean Arizkundik aterako da 20:55ean eta 23:55ean eta Erratzutik (21:00-00:00), Amaiurtik (21:05-00:05) eta Zubiarteko Biderutzetik (21:10-00:10) pasata Elizondora 21:15ean eta 00:15ean ailegatuko da.
Bueltarako, bide bera osatuko dute bi lineek. Lekaroz alderako autobusak 03:00etan, 04:30ean eta 06:00etan aterako dira, eta Lekaroz alderakoak 03:30ean, 05:00etan eta 06:30ean.