Gazteagoak Iruñeko La Unica (18 urtez beheitikoak) eta Irungo Txingudi taldearekin (sub-16 eta sub-14) batera osatu dituzte taldeak. Seigarren urtez, errugbi eskola martxan dago Lekarozen eta Ultzaman.
SENIORRAK
Aimar LASITIR SUNBILLA
Alex SANTESTEBAN IRURITA
Ander ORBEGOZO ZIGA
Ander OSKOZ DONEZTEBE
Andoni JAKA IHABAR
Beñat ARREGI ORONOZ-MUGAIRI
Egoitz GAMIO NARBARTE
Fermin LARRALDE ELIZONDO
Hasier IRAZOKI ETXALAR
Iñaki IRAIZOZ ETSAIN
Iñaki PERURENA ELIZONDO
Iñigo LIZASOAIN ELIZONDO
Ioseba ARIZMENDI ORONOZ-MUGAIRI
Ioseba MITXELENA IRURITA
Iosu MARTINEZ ELIZONDO
Ivan MUTILVA ANOZIBAR
Joanes MOLINUEVO ELBETE
Jokin MAIA ELIZONDO
Jon IRIARTE ARIZKUN
Jon ZUBIRI ARIZKUN
Joxepo RAZKIN BERRIOZAR
Juan Angel PEROTXENA ELIZONDO
Julen ANCIZU LIZASO
Julen LINZOAIN IRAGI
Manex ETULAIN ARIZKUN
Mattin APEZETXEA ORONOZ-MUGAIRI
Migeltxo SOBRINO ARIZKUN
Mikel EUGI BEUNTZA
Pello GASTEARENA ORONOZ-MUGAIRI
Ruben OZKARIZ OLAGUE
Xabier IRURETAGOIENA ELIZONDO
Xabier REDIN ARRAITZ
Youssef EL HAOI NARBARTE
Entrenatzaileak: Manex AIZPURU-Pello OBREGOZO
Delegatuak: Aitor MUTILVA, Oscar VILLABONA eta Gorka ALTZUARTE
SUB-18
Aimar AROZENA MITXEO ALMANDOZ
Haritz URZAIZ CUARTERO ELIZONDO
Eñaut BERISTAIN IRIARTE ARIZKUN
Aimar RGUEZ. ETXANDI ORONOZ-MUGAIRI
Eneko FREIRE PEROTXENA OLAGUE
Xabier MITXELENA LARZABAL IRURITA
Oier NEOL BURLADA ARIZKUN
Julen IRIARTE AZKARRAGA ARIZKUN
Jokin BEIKA PAGAZAURTUNDUA ARIZKUN
Entrenatzailea: Aitor MUTILVA RUIZ DE AZUA
SUB-16
Unai AGINAGA ETXAMENDI ELIZONDO
Mikel GOROSTIDI JAIMERENA ARIZKUN
Urki NEOL BURLADA ARIZKUN
Ellande ALTZUGARAI ARIZTEGI ELBETE
Beñat VIELA MENA IRURITA
Iñaki JUBERA IDOATE LEKAROZ
Junes ALTZUGARAI PERNAUTE ARIZKUN
Julene ETULAIN BIDEGAIN ARIZKUN
Asier EZKURRA ITURRALDE URRITZOLA
Julen ARRIADA IRIGOIEN AZPILKUETA
Unai ITURBIDE LAZARO ELIZONDO
Beñat MORTALENA LIBANO ELIZONDO
Aitor ADIN BIDEGAIN ARIZKUN
Markel ADIN BIDEGAIN ARIZKUN
Gorka JAURENA IRISARRI ARIZKUN
Julen PEREZ LOPEZ ELIZONDO
Mikel BIDEGAIN ITURRALDE IRURITA
Ent.: Iñaki EZKURRA OSAKAR URRITZOLA
SUB-14
Antton FERNANDEZ BIDEGAIN ARIZKUN
Alex IRIARTE ARRIETA ARIZKUN
Xabat ALTZUGARAI ARIZTEGI ELBETE
Unai MUGIRO LARREGI ARIZKUN
Beñat NEOL BURLADA ARIZKUN
Iker EZKURRA NAVARRO ARRAIOZ
Joseba BIDEGARAI ITURRALDE IRURITA
Julen URRUTIA TELLETXEA ARRAIOZ
Urlei ETXANDI LAURNAGARAI ELIZONDO
Entrenatzailea: Jon ZUBIRI ARIZKUN
SUB-12 (ESKUALDEKOAK)
Mattin FERNANDEZ BIDEGAIN ARIZKUN
Julen REKARTE ETXEPARE ARIZKUN
Eñaut OTEIZA LARRE ELIZONDO
Aimar TRINIDAD ELIZONDO
Kaiet ALEMAN UNANUA ELIZONDO
Axular ALEMAN IRISARRI ELIZONDO
Oier MIGELTORENA BERROETA
Kemen SAGARZAZU LATASA SUNBILLA
Jon IRIGOIEN INBULUZKETA ELIZONDO
Xabi GORRIA ELIZONDO SUNBILLA
Alberto LATASA IGLESIAS SUNBILLA
Lur GAITE LOIRA GAZTELU
Saioa SAGASETA URROZ DONAMARIA
Enaitz LAZKANO URTIZBEREA ARRAIOZ
Ander LARRABURU HERNANDORENA SUNBILLA
Cristofer DE OLIVEIRA CORTEZ ELIZONDO
Eneko SAGARZAZU LATASA SUNBILLA
Aiert FAGOAGA BEOLA ARRAIOZ
Ganix ALUNDA HUALDE ARRAIOZ
Gartxot IRIBARREN ALEMAN AMAIUR
Ekain ELIZALDE MENA ARIZKUN
Oier IBAÑEZ ARRAZTOA IRURITA
Eñaut ALTZUGARAI ARIZTEGI ELBETE
Lorea ETXEPARE REKARTE ARIZKUN
Beñat EZKURRA NAVARRO ARRAIOZ
Laurentx LARRALDE ARIZKUN
Unax LARRABURU HERNANDORENA SUNBILLA
Egoi SAN MILLAN ARIZKUN
Monitoreak: Jon IRIARTE, Maika IRAIZOZ, Joseba ARIZMENDI, Johanes MOLINUEVO