Benjaminak, Legasan
Endika Santesteban (Erreka), 4 - Oier Ibarluzea (Urretxu), 18
Oihan Etxeberria (Arkupe), 18 - Elosegi (Ilunpe), 2
Sanches (Oberena), 18 - Eneko Lizarazu (Orereta), 3
Ruben Campo (Barberito I), 0 - Aimar Armendariz (Huarte), 18
Alebinak, Eratsunen
Beñat Etxabide (Arkupe), 3 – Mikel Mikelarena (Erreka), 18
Oier Orbegozo (Arkupe), 3 - Amiano (Añorga), 18
Mattin Izagirre (Zestoa), 18 - Eneko Ruiz (Tafalla), 13
Joanes Izagirre (Urretxu), 14 - Aitor Agesta (Erreka), 18
Aimar Martikorena (Buruzgain), 18 – Aimar Goldarazena (Larraun), 17
Imanol Soto (Buruzgain), 12 - Markel Agirrezabal (Tolosa), 18
Eskuza (Laudio), 18 - Asier Balerdi (San Miguel), 14
Unai Gorostieta (Irurtzun), 12 - Iraitz Imaz (Aldabide), 18
Infantilak , Iruritan
Albeniz (Añorga), 9 - Patxi Loiarte (Erreka), 18
Arbaiza (Laudio), 18 - Mikel Imaz (Arbizu), 8
Ander Ardanaz (Lagunak), 9 - Asier Ballarena (Bortziriak), 18
Ekaitz Migeltorena (Lagunak), 18 - Adrian Azpiroz (Paz de Ziganda), 11
Elosegi (Ilunpe), 18 - Labaka (Ilunpe), 5
A. Egiguren (Ilunpe), 8 - Jorge Fernandez (Titin III), 18
Iker Egiguren (Ilunpe), 9 - Aingeru de la Fuente (Esteribar), 18
Markel Aranberri (Txukun Lakua), 18 - Oinatz Iriarte (Larraun), 12
Kadeteak, Lesakan
Jabi Cuairan (Oberena), 12 - Oier Ariztegi (Bortziriak), 18
Iker Elizegi (Andoain), 18 - Arturo Barriola (Ardoi), 8
Urbieta (Añorga), 9 - Gaizka Agirre (Erreka), 18
Hegoi Txoperena (Aurrera), 18 - Eder Ferarios (Portugalete), 10
Aaron Minguez, 14 - Santamaria (Oberena), 18
Gutierrez (Titin III), 18 - Unanue (Ilunpe), 6
Muguruza (Laudio), 18 – Raul de Pedro (Soria), 6
Jubenilak, Sunbillan
Ivan Garcia (Oberena), 18 - Garikoitz Arizmendi (Hernani), 6
Oihan Canabal (Oberena), 18 - Manex Garmendia (Lapke), 5
Ekain Etxeberria (Oiarpe), 18 – Gorka Zenekorta (Getaria), 14
Elola (Aurrera Saiaz), 18 – Orbegozo (Añorga), 12
Andoni Gaskue (Erreka), 18 - Gorka Aristi (Getaria), 7
Jon Mariezkurrena (Erreka), 11 – Alain Ruiz (Tafalla), 18
Unax Riol (Portugalete), 0 - Iñigo Gurrea (Huarte), 18
Jon Alberdi (Andoain), 18 - Koldo Gil (Esteribar), 0
Seniorrak, Donezteben
Aimar Lansalot (Irurtzun), 0 - Matxin (Zegama), 18
Iker Tainta (Igantzi), 18 - Aitor Zuasti (Paz de Ziganda), 0
Ruben Medina (Erreka), 0 - Beloki (Aurrera Saiaz), 18
Etxamendi (Oberena), 18 – Aritz Angita (Erreka), 0
Gelis Adonis (Zestoa), 18 - Okiñena (Oberena), 6
Iñigo Urkizu (Hernani), 5 - Iñaki Barbarejo (Paz de Ziganda), 18
Antton Aranburu (Eple), 18 – Javier Senosiain (Lagunak), 16