FUTBOLA
Nafarroako hirugarren mailan
CD Itaroa Huarte – Baztan larunbatean 18:00etan Uharteko Aretan.
Gipuzkoako ohorezko mailan
Touring - Beti Gazte, larunbatean 16:30ean Errenteriako Fanderian.
Nafarroako Preferente mailan
CD Gares – Aurrera, larunbatean 17:30ean Garesko Osabidean.
Nafarroako Erregionaleko lehen mailan
CD Lezkairu – Doneztebe, igandean 19:30ean Soto Lezkairun.
Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako igoera fasean
Elgoibar - Gure Txokoa, larunbatean 16:00etan Elgoibarko Mintxetan.
Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan
Beti Gazte – Touring, larunbatean 17:30ean Lesakako Mastegin.
Nafarroako jubenilen lehen mailan
Doneztebe – CD Azkoyen, larunbatean 12:00etan Donezteben.
Baztan – CD Cantolagua, igandean 17:30ean Elizondoko Giltxaurdin.
Gipuzkoako kadeteen ohorezko mailan
Beti Gazte – Hernani, igandean 17:00etan Lesakako Mastegin.
Gipuzkoako kadeteen lehen mailako kopan
Gure Txokoa – Landetxa A, larunbatean 11:00etan Berako Matzadan.
Nafarroako kadeteen lehen mailan
AD Mendillorri – Baztan, larunbatean 15:30ean Lezkairun.
Nafarroako kadeteen bigarren mailako kopan
Etxarri Aranatz – Aurrera, larunbatean 16:30ean Etxarri Aranatzen.
Doneztebe – FC Bidezarra, igandean 12:00etan Donezteben.
Nafarroako infantilen lehen mailan
CD Atarrabia - Beti Gazte, larunbatean 13:30ean Atarrabian.
CD Ardoi B – Baztan, larunbatean 16:00etan Zizur Nagusiko El Pinar zelaian.
Nafarroako infantilen bigarren mailan
AD Mendillorri – Baztan, larunbatean 13:30ean Lezkairun.
Doneztebe – CD Ardoi A, igandean 10:15ean Donezteben
Gipuzkoako Emakumezkoen Lurralde mailako kopan
Illintxa Ilur- Beti Gazte, igandean 16:30an Legazpiko Bikuñan.
Neskak futbol 8 txapeldunen fasea
Beti Gazte – CF Gazte Berriak Antsoain, larunbatean 16:00etan Lesakako Mastegin.
Neskak futbol 8 kopa
Mulier FCN – Baztan, ortziralean 18:30ean Taxoaren.
Baztan-Beti Kozkor, maiatzaren 5ean, ortzegunean 17:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
CD Itaroa Huarte A – Doneztebe, larunbatean 11:00etan Huarteko Aretan.
Futbol-8 alebinak
Bigarren urtekoak
Doneztebe A – CD Iruña A, larunbatean 10:00etan Donezteben.
Berriozar A - Doneztebe B, maiatzaren 3an, asteartean 18:30ean Berriozarren.
Gure Txokoa A – Gazte Berriak Antsoain C, igandean 12:00etan Lesakako Mastegin.
Baztan B atsedena.
Beti Gazte A – CD Itaroa Huarte B, larunbatean 11:15ean Lesakako Mastegin.
Baztan A atsedena.
San Fermin Ikastola - Baztan C, larunbatean 12:00etan San Fermin Ikastolan.
Lehen urtekoak
Doneztebe C – CF Oberena F, larunbatean 10:30ean Donezteben.
Gazte Berriak Antsoain G - Beti Gazte B, igandean 10:15ean Zizur Nagusiko El Pinar zelaian.
Baztan D – Santo Tomas B, larunbatean 10:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
Gure Txokoa B
Futbol-8 benjaminak
Lehen urtekoak
Baztan C atsedena.
Doneztebe B – Gure Txokoa, larunbatean 09:15ean Donezteben.
Beti Gazte C – Beti Gazte B, larunbatean 11:15ean Lesakako Mastegin.
Baztan D – Doneztebe C, larunbatean 11:00etan Elizondoko Giltxaurdin.
ARETO FUTBOLA
Gipuzkoako bigarren mailan
Gure Txokoa – Power Rangers, ortziralean 20:30ean Berako Toki Onan.
Gipuzkoako hirugarren mailan
Horkonpon - Umore Ona Goizueta, larunbatean 16:00etan Tolosako Eskolapioetan.
Nafarroako hirugarren mailan
Gazte Berriak Antsoain – Doneztebe, larunbatean 20:00etan Antsoaingo kiroldegian.
Nafarroako neska infantilen kopa
CD Orvina - Aurrera A, larunbatean 11:00etan Ezkaba kiroldegian.
Aurrera B – FS Caparroso, larunbatean 11:00etan Leitzako kiroldegian.
ESKUBALOIA
Mutiko kadeteak
Cantolagua – Erreka, larunbatean 12:30ean Zangozan.
Kadete neskak
Erreka atsedena.
Infantil neskak
Erreka – Anaitasuna B, larunbatean 10:30ean Doneztebeko kiroldegian.
Baztango KT – BM Bardenas, larunbatean 10:45ean Iruñeko Ermitagañan.
Alebin mixtoa
Cantolagua - Erreka A, larunbatean 11:30ean Zangozan.
Erreka B atsedena.
Alebin neskak
BM Aldezar A - Baztango BKT A, larunbatean 12:00etan Iruñeko Ermitagañan.
Baztango KT B – Loyola D, larunbatean 11:00etan Elizondoko kiroldegian.
Aurrealebinak neskak
Baztango KT atsedena.
SASKIBALOIA
Kadete neskak
Toki Ona Bortziriak – Arenas, larunbatean 10:50ean Iruñeko Arrosadia kiroldegian.
Infantil neskak
Toki Ona Bortziriak – Tafalla, larunbatean 10:50ean Iruñeko Ermitagañan.
Minibasket neskak
Toki Ona Bortziriak – Tafalla, larunbatean 10:50ean Iruñeko Iribarren kiroldegian.
Preminibasket mutikoak
Toki Ona Bortziriak – Navarro Villoslada, larunbatean 11:45ean Berako Toki Ona kiroldegian.