FUTBOLA
Nafarroako hirugarren mailan
Baztan – CD River Ega, larunbatean 16:30ean Elizondoko Giltxaurdin.
Gipuzkoako ohorezko mailan
Zarautz - Beti Gazte, larunbatean 16:00etan Zarautzeko Asti zelaian.
Nafarroako Preferente mailan
Aurrera – UCD Burlades, larunbatean 15:45ean Leitzako Arkiskilen.
Nafarroako Erregionaleko lehen mailan
CD Aurrera de Liedena – Doneztebe, igandean 16:30ean Liedenan.
Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako igoera fasean
Gure Txokoa – Elgoibar, igandean 17:00etan Berako Matzadan.
Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan
Beti Gazte – Kostkas, igandean 16:30ean Lesakako Mastegin.
Nafarroako jubenilen lehen mailan
Doneztebe - Baztan derbia larunbatean 12:00etan Donezteben.
Gipuzkoako kadeteen ohorezko mailan
Beti Gazte – Astigarragako Mundarro, larunbatean 16:30ean Lesakako Mastegin.
Gipuzkoako kadeteen lehen mailako kopan
Hondarribia - Gure Txokoa, igandean 10:00etan Hondarribiako Ondartzan.
Nafarroako kadeteen lehen mailan
Baztan – CD Pamplona, igandean 16:30ean Elizondoko Giltxaurdin.
Nafarroako kadeteen bigarren mailan
Aurrera – CD Inter de Pamplona bertan behera.
Doneztebe – CD Lezkairu C, larunbatean 17:30ean Donezteben.
Gipuzkoako infantilen lehen mailan
Gure Txokoa – Touring, larunbatean 11:30ean Berako Matzadan.
Nafarroako infantilen lehen mailan
Beti Gazte – San Fermin Ikastola, larunbatean 11:30ean Lesakako Mastegin.
Baztan atsedena.
Nafarroako infantilen bigarren mailan
Baztan – CD Liceo Monjardin B, igandean 11:30ean Elizondoko Giltxaurdin.
Doneztebe – CD Aoiz, larunbatean 16:00etan Donezteben.
Gipuzkoako Emakumezkoen Lurralde mailako kopan
Touring - Beti Gazte, larunbatean 19:00etan Errenteriako Fanderia zelaian.
ARETO FUTBOLA
Gipuzkoako bigarren mailan
Gamon Aker - Gure Txokoa, ortziralean Errenteriako Beraungo frontoian.
Gipuzkoako hirugarren mailan
Ostiko AFT - Umore Ona Goizueta, larunbatean Errenteriako Beraungo frontoian.
Nafarroako hirugarren mailan
Doneztebe FT atsedena
Nafarroako mutiko infantilak
Aurrera A atsedena.
CS Goshua Ultzama FS - Aurrera B, larunbatean 11:00etan leitzako kiroldegian.
ESKUBALOIA
Senior mutilak 2. Mailan
Erreka – Txantrea, larunbatean 17:30ean Doneztebeko kiroldegian.
Emakumezkoen Ligan
Beti Onak – Erreka, larunbatean 18:00etan Atarrabiako Indurain Anaiak kiroldegian.
Baztango BKT – Navarro Villoslada, larunbatean 19:00etan Elizondoko kiroldegian.
Mutiko kadeteak
Erreka – BM Lizarreria, larunbatean 10:00etan Doneztebeko kiroldegian.
Kadete neskak
GDM La Merced – Erreka, larunbatean 12:00etan Iruñeko Ermitagañan.
Anaitasuna A - Baztango KT, larunbatean 12:00etan Mendillorriko trinketean.
Infantil neskak
BM Atalaya – Erreka, larunbatean 11:00etan Ermitagaña kiroldegian.
Loyola B - Baztango KT, ortziralean 19:30ean Iruñeko San Ignacio kiroldegian.
BM River Ega – Baztango KT, larunbatean 12:00etan Andosillako kiroldegian.
Alebin mistoa
Erreka A – Cantolagua, larunbatean 11:15ean Doneztebeko kiroldegian.
Erreka B atsedena.
Alebin neskak
Baztango KT A – BM Aldezar A, larunbatean 11:30ean Elizondoko kiroldegian.
Baztango KT B – BM Aldezar B, ortziralean Errotxapean.
Baztango KT B – Carcastillo, larunbatean 10:30ean Elizondoko kiroldegian.
Aurrealebinak neskak
Beti Onak/Atarrabia A - Baztango KT, larunbatean 11:00etan Atarrabiako Lorenzo Goikoa frontoian.
SASKIBALOIA
Kadete neskak
Toki Ona Bortziriak atsedena.
Infantil neskak
El Navarrico - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:50ean Azpilagaña kiroldegian.
Minibasket neskak
Toki Ona Bortziriak atsedena.
Preminibasket neskak
Berriozar MKE - Toki Ona Bortziriak, larunbatean 10:30ean Berriozarko kiroldegian.
ERRUGBIA
Senior Euskal Ligan
Hernani RT - Menditarrak BRT, larunbatean 16:30ean Hernaniko Landare Tokin.