FUTBOLA
Nafarroako hirugarren mailan
CD Pamplona 3 – Baztan 1 (Javier Urrutia)
Gipuzkoako ohorezko mailan
Beti Gazte 0 – Tolosa 2
Nafarroako Preferente mailan
Beti Casedano 4 – Aurrera 1 (beraien atean)
Nafarroako Erregionaleko lehen mailan
Beti Onak 0 – Doneztebe 1 (Mikel Retegi)
Gipuzkoako erregionaleko lehen mailako igoera fasean
Idiazabal 1 - Gure Txokoa 0
Gipuzkoako jubenilen ohorezko mailan
Beti Gazte atsedena.
Nafarroako jubenilen lehen mailan
CD Cantolagua – Doneztebe atzeratua inauteriengatik (otsailaren 20an jokatuko da).
Baztan 1 (Imanol Azpiroz) – CD Pamplona 4
Gipuzkoako kadeteen ohorezko mailan
Beti Gazte atsedena.
Gipuzkoako kadeteen lehen mailako kopan
Gure Txokoa atsedena.
Nafarroako kadeteen lehen mailan
CD Itaroa Huarte 2 – Baztan 4 (Ibai Merino, Alvaro Fernandez, Jaime Urrutia eta Gilen Quertier)
Nafarroako kadeteen bigarren mailan
San Fermin Ikastola A 3 – Aurrera 1
Berriozar CF 5 – Doneztebe 1 (Gorka Antuña)
Gipuzkoako infantilen lehen mailan
Gure Txokoa atsedena
Nafarroako infantilen lehen mailan
CAD Irabia 1 - Beti Gazte 4 (Jonan Berrozpek 2, Manex Ramos eta Enaitz Arozena)
Baztan 7 (Oier Errok 4, Haritz Nuñez, Julen Trantxe eta Aaron Salaburu) – CD Navarro Villoslada 0
Nafarroako infantilen bigarren mailan
CD Ardoi B 0 – Baztan 1 (Unai Bengoetxea)
CD Liceo Monjardin B 0 – Doneztebe 1 (Aimar Ariztegi)
Gipuzkoako Emakumezkoen Lurralde mailako kopan
Beti Gazte atsedena.
Neskak futbol 8
Lagunak 10 – Baztan 1 (Naiara Zaldain)
Burlades 2 – Beti Gazte 3 (Maialen Jaurenaren golak)
Doneztebe atsedena.
ARETO FUTBOLA
Gipuzkoako bigarren mailan
Gure Txokoa 4 – Muxarra 1
Gipuzkoako hirugarren mailan
Umore Ona Goizueta atsedena.
Nafarroako hirugarren mailan
Doneztebe FT atsedena.
ESKUBALOIA
Senior mutilak 2. Mailan
Erreka atsedena
Emakumezkoen Ligan
Erreka - Baztango BKT derbia atzeratua.
Mutiko kadeteak
Loyola 33 – Erreka 36
Kadete neskak
Erreka 21 – Beti Onak B 21
Baztango KT – Lagunak
Infantil neskak
Erreka atsedena.
Loyola - Baztango KT
Alebin mixtoa
Erreka A atzeratua.
Erreka B atsedena.
Alebin neskak
Anaitasuna A - Baztango KT A, atzeratua.
Baztango KT B atsedena.
Aurrealebinak neskak
Baztango KT 12 – Loyola C 4